Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap alatt, ha szinte csak...

Egy nap alatt, ha szinte csak ül az ember akkor alapjáraton hány kcal-t éget el a test?

Figyelt kérdés
Ha ez számít akkor kb 174 cm, 72 kg, és 17 éves vagyok. És mellesleg naponta sportolok 30-40 percet, hogy fogyjak és az evésre is figyelek szóval nem azért kérdezem:P:)
2008. júl. 9. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Az emberi test kalóriaszükséglet minimuma kb.: 1000kcal. A rendes mindennapi életben egy nagyon lusta embernél ez 20-25kcalx testtömegkg. De ez eltérö lehet alapanyagcsere, étkezési szokás tekintetében. Ha fogyni akarsz kb. ezt a szintet kell tartanod. A tömeged tartására kb.: 2000kcal a megfelelö számodra, persze helyesen elosztva egész napra.
2008. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt az 1000 kalóriát honnan szedik?

Alapanyag cseréd ennél a súlynál kb 1800 kcal. Ezt egész nap feküdve éred el.

Itt egy alapanyag csere kalkulátor:

[link]

2008. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valójában nekem 1600 kb.... azt nem tettem hozzá, hogy lány vagyok. De köszönöm a válaszokat és főleg a linket:)
2008. júl. 12. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!