Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan (milyen mozgással)...

Hogyan (milyen mozgással) fogyjak le az esküvőmre?

Figyelt kérdés

Van rá 9 hónapom, és 9 kg-ot szeretnék leadni.

Sajnos időm csak esténként van 8 után, akkor érek haza a munkából.

Valami gyors, otthoni, hatékony megoldás?


2013. nov. 25. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell nagyon megterhelnes magad. Havi 1 kiló mínusszal, meglesz a -9kg.

Fogd vissza a nassolást, meg az édességet, és heti háromszor este tornázz egy órát.


Persze nem mindegy, hogy 59 kiló vagy most, vagy 99.

2013. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
64 vagyok.
2013. nov. 25. 20:06
 3/7 anonim válasza:
Én étrendváltással fogytam, pedig nem is a fogyás érdekében változtattam. Nem eszem húst, minden nap egy étkezés nyers zöldség, kenyérfogyasztást visszafogtam, édesség szinte semmi nincs, cukros üdítőket nem iszom. Két ruhaméretet fogytam fél év alatt.
2013. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én aerobikkal és nem ettem édességet.
2013. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) a csokit nehéz lesz elhagyni, imádom :)
2013. nov. 25. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy csak az esküvőig kell kibírnod, aztán ott annyit ehetsz amennyi beléd fér.. :) ha nagyon nem bírod, egyél szeletelt almát fahéjjal vagy mézzel keverve vagy egy túrórudit, vagy valami kevés kalóriás müzli szeletet. Aztán hajrá ;) Szurkolok, hogy úgy nézz ki az esküvődön ahogy szeretnél :)
2013. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen! :)

na azért vhogy majd kibírom, idén tavasszal is fogyóztam, vagyis inkább csak nem ettem édességet (és jól ment!) és futottam, remélem most is sikerül :)

2013. nov. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!