Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő ez az...

Szerintetek megfelelő ez az étrend a súlytartáshoz?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 158cm/49kg.


Reggeli: 100g pulykafelvágott és 25g trappista sajt.

Tízórai: egy narancs és 2 kiwi.

Ebéd: Egy tál húsleves vagy frankfurti leves.

Uzsonna: Gyümisali vagy kefir. Még nem tudom.


Persze nem minden nap ezt eszem. Reggelire változó, hogy müzlit, joghurtot vagy valami mást eszek. Lényeg, hogy 300kcal környékén legyen.

Ebéd attól függ mi van itthon.

Nem eszek kenyeret, tésztát, édességeket. Krumplit, rizst és hasonlókat nagyon ritkán. Vacsorázni nem szoktam.

A napi kcal bevitelem kb. 1000 körül szokott lenni.


2009. nov. 22. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon kevés, ennél még egy szigorú diétában is többet kell enni. Reggelire és Ebédre nyuugodtan egyél bőségesen, és a vacsit se muszáj kihagynod. És ha teheted mindennap mozogj legalább egy fél órát, az is jó, csak elmész egyet sétálni.. :)
2009. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
te csak fogyókúrázni akarsz de akkor miért nem így kérdezed? amúgy nem kell fogynod, így is elég vékony vagy!
2009. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most súlytartásról beszélsz vagy fogyókúráról? Mert ez az utóbbi. Ráadásul nincs is rá szükséged, mert így is vékony vagy. Teljesen kihagyod az étrendedből a szénhidrátokat, ami koncentrációs zavarokhoz, legyengüléshez fog vezetni. Egyszerűen sportolj hetente úgy négyszer és egyél mindent normálisan. Fejlődésben lévő kamasz vagy!
2009. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem neked ez így egy kicsit kevés.1200 kcal körül kellene lennie a nap bevitelnek.
2009. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!