Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne több akaraterőm...

Hogyan lehetne több akaraterőm, és hogyan lehetnék kitartóbb?

Figyelt kérdés
elkezdek tornázni, mindig abba hagyom mert nincs hozzá kedvem vagy túlságosan elvagyk fáradva.. a kajálásban is így vagyok, nemeszek sokat..de egyidő után megunom és teleeszem magam. mit lehetne ez ellen tenni?
2009. nov. 25. 18:52
 1/10 anonim válasza:
100%
nem tudom én már mindent próbáltam és énse tok semmit tenni elene=( rem valaki megadja a választ
2009. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is hasonlo gondokkal kuzdok. De en pl tudom magamrol, hogy konnyebben menne, ha lenne akivel csinalhatnam. Akar a fogyokurat, akar a sportot. Csak hat sajna nincs kivel...:S

Amugy azt ajanlom, keress vmi csapatsportot, ahol vannak ismeroseid, vagy szimpatikus alakok. Ha szeretsz veluk lenni, fel se fog tunni, hogy kozbe mozogsz is. :)

19/L

2009. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából arra kellene gondolni hogy mindezt miért csinálod , és hogy mi lesz a végeredmény. Nem hiszem hogy most van valami amitöl kitartóbb lennél... csak ilyen szólásmondások :D vannak amik igazak , mint például ez is hogy :

aki a célt akarja annak az eszközöket is akarnia kell...

sok sikert! kitartás! :)

2009. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 igabcsy ***** válasza:
100%

Amit most leírok, elsősorban annak lesz segítség akinek nagy súlyfeleslege van, és régóta kűzd vele.

Nem tudom miért, de a kérdésedből arra asszociáltam, hogy Nálad is ez a helyzet.


Szerintem az a baj, hogy nem találtad meg azt a valamit, ami igazán doppingol. Vagy pedig nem saját magad miatt akarsz fogyni, hanem azért mert a környezeted ezt várja tőled. Ilyenkor az ember lánya képes és kreál mindenféle ideológiát, hogy ezt miért nem, meg azt miért nem.

Tudom, mert én is ezt csináltam 20 évig (bár akkor még nem voltam ennek tudatában, ill. mindezt még saját magamnak sem akartam beismerni).


Most megtaláltam azt ami engem doppingolt.

Nekem az segített, hogy végre saját magam miatt akartam lefogyni, és ezért végre nem sutyiban csináltam, hanem világgá kürtöltem a tényt, hogy fogyókúrázom. Tudta az összes ismerősöm, barátom, kollégám, a barátaim barátai, még a kisboltban is tudták - ahová nap mint nap bejárok.

Mert szét kürtöltem az iwiw-en, a myvipen, és mindenhol.

Arra gondoltam, hogy ezek után egyszerűen nem adhatom fel, mert ha feladom, akkor mit fogok mondani azoknak az embereknek akik pár hónap múlva kárörvendően megkérdezik, hogy "Na mi van? Nem sikerült fogynod - feladtad????"

Na neeeemmmm.... ezt az örömet nem akartam megadni senkinek!!!!

A másik ösztönző erőm az volt, hogy indultam egy fogyókúra versenyen, amit meg akartam nyerni.

Hááát engem ezek motiváltak a nehéz percekben.


Mozogni például egész életemben kimondottan utáltam. Megjegyzem 30-40 kg súlyfelesleggel nem is olyan egyszerű. Pláne nem elkezdeni... Ekkora súlyfeleslegnél megterhelné az ember a szívet és az izületeket is.

De most valahogy itt is sikert értem el. Tudjátok mivel? A tánccal. Na nem magamtól jött az ötlet....

Már olyan sokszor meséltem itt egy könyvről, ami nekem nagyon sokat segített. Ez pedig Edita Sipeky: A fogyás magasiskolája.

Szívből ajánlom mindenkinek aki eddig sikertelenül fogyózott, mert olyan dolgokra világít rá, ami teljesen egyértelmű, de előtte valahogy nem láttam.

pl. hogy a nőiességünk megélése mennyire fontos a fogyás szempontjából.

Aki tudja szerezze meg a könyvet, és olvassa el.

Lehet, hogy némely gondolatára első olvasatra legyintesz egyet, de ha végig olvasod a fejezet, és belegondolsz, akkor rájössz, hogy mennyire igaza van.


Nos nekem ezek adtak akaraterőt és kitartást. Ha csak egyetlen embernek segítettem azzal, hogy ezt újra leírtam - már megérte.

Még annyit, hogy eddig 20 kg minusznál tartok, és nyárra meg lesz a 30 kg is.

Sok sikert Neked/Nektek is.

2009. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, főleg az utolsó válaszolónak.:)

sok sikert a fogyáshoz.:)

további szépnapot.(L)

2009. nov. 26. 06:26
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
A fájdalom múlandó, a dicsőség örök!
2010. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nincs akaratod, ezzel nem tudsz mit kezdeni.Nem akarod igazán. Nem akarsz jól kinézni, akkor ne akarj fogyni! "Gyenge" ember vagy. És nem hiszem hogyha kövér vagy, akkor nem sértegetnek(tek) emiatt, engem ku*vára idegesített. Ez ha téged nem pörget és nem hergel föl, akkor ne akarj semmit se. Én is ezek közt voltam(külsőleg), de most már bekaphatják, akik megbántottak, azóta edzek,sokkal izmosabb, arányosabb és erősebb lettem, és most már én nézem le őket! Belsőleg mindig erős voltam, nem a kitartáson múlik nekem egy probléma. Remélem kicsit ösztönzően hatottam.
2010. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de egy idő után ésszel kéne felfogni, hogy a saját érdeked, hogy egészségesen táplálkozz, ne hízz el (ne legyél kövér) és mozogj. Szeretned kéne magad annyira, hogy a legjobbat akard a testednek. Minden mással saját magadnak ártasz, okos ember meg nem csinál ilyet.
2010. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 és másfél éve fogytam le. Azóta edzek!
2010. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta elhiheted, hogy mindenben a minőséget keresem! A pénzem felét erre is költöm.
2010. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!