Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon mennyi idő alatt lehet...

Vajon mennyi idő alatt lehet elérni ilyen kidolgozott testet?

Figyelt kérdés

Már 20 kilót fogytam. 98-ről indultam még Augusztusban, viszont a sport eléggé elmaradt.


Ilyenből:

[link]


Ilyet:

[link]



2013. dec. 26. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Évek...
2013. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy nem holnap után...

Mondjuk a méretem nem 46-os hanem 40-es :)

2013. dec. 26. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy egyáltalán lehetséges.

(De amúgy nekem az ennyire kidolgozott női test nem is tetszik, megmondom őszintén...)

2013. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Munka van benne. Levesszük a ps-t... hát... 2 alatt el lehet szerintem érni valami hasonlót, persze jó kaja, jó edzés, jó pihenés trióval. Viszont rajtad még ugye van felesleg, szóval nem lendít az ügyeden.


(Saját bőrömön tapasztalom, hogy mennyire lassan épül az izom nőként)

2013. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az attól függ.

saját kútfőből lehet,hogy soha,sőt inkább valószínű,hogy soha.

egy komolyabb személyi edzővel,aki nyert versenyeket is és készít fel fitnesz modelleket,nem egy pénzlehúzó kókler,vele nagyjából 1 év alatt simán megvan.

persze azt nem árt tudnod,hogy az ilyen típusú személyi edzők elvárják,hogy betartsd az étrendet amit ír,dekákat is kiszúr rajtad ha félrekajálsz és elküld ha nem teszed oda magad,hiába fizetsz,nem fogja a se-ggedet nyalni.

2013. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!