Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

17 lány 60kg 168cm

Az elmúlt fél évben sikerült lefogynom 15 kilót,már 3 hónapja súlyt tartottam. De még nem érzem annyira jól magam a bőrömben,még elég zsíros vagyok. Sportosabb alakot szeretnék.(testzsírszázalékot szeretnék csökkenteni) De nem tudom hogyan. Hallottam hogy lehet szálkásítással meg izomnöveléssel is. Azzal tisztában vagyok,hogy miket kell ennem,csak azt nem tudom hogy mennyi kalóriát kéne bevinnem. Annyit amennyivel súlyt tartok vagy kevesebbet???

Nyáron minden nap futottam de a suli miatt sajnos háttérbe szorult a mozgás. De arra gondoltam hogy januártól eljárnék fight aerobikra.

Esetleg még valami ötlet???



2013. dec. 31. 00:28
 1/4 A kérdező kommentje:
És a fight aerobikon kívül néztem a hot iron edzést is...Melyik lenne jobb?? Mondjuk ha heti kétszer tudnék eljárni...
2013. dec. 31. 00:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még se vagy tisztában a kajálással.

Szálkásításnál 2g/ttkg szénhidrát, és 2-2,5g/ttkg fehérje. Izomnöveléshez 3-4g/ttkg szénhidrát, és 2g/ttkg fehérje.

Plusz aerobikkal nem fogsz izmot növelni.

Ha kajában ezt kiszámolod, nem lesz kérdésed a kalóriához. Egyébként zsírvesztéshez kalóriaminuszban, izomnöveléshez kalóriapluszban kell lenni.

2013. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azzal nem vagyok tisztában hogy szálkásítsak vagy izmot növeljek. Mert zsírt szeretnék veszteni de fogyni viszont már nem mert a súlyom megfelelő...
2013. dec. 31. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Bakker, ne a kg-t nézd.

Ugyanolyan magasak vagyunk, 52 kg-ig fogytam le..:D


Ha izmot akarsz növelni, akkor zsírosodni is fogsz. Ha elégedetlen vagy már most, akkor érdemes még szálkásítani, mert később csak zsírosabb leszel, és úgy kell járkálnod legalább fél évig. Annál előbb majdnem hogy nincs mire szálkásítani, mert fél év alatt jó esetben gazdagszol 2 kg izommal, és olyan 4-5 kg zsírral.


Ha nem zavar ez az 5 kg zsír, akkor érdemes már most tömegnövelő étrendre állni, és súlyzózni.

Ha zavarna, akkor veszíts zsírt. Lehet vesztesz még mondjuk nem tudom, 3-5 kg-t zsírból, már izmot se akarsz növelni,mert elégedett leszel. (Bár ehhez tényleg CSAK zsírból kéne fogyni.)


Kép esetleg, hogy mit szeretnél?

2013. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!