Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13éves vagyok le szeretnék...

13éves vagyok le szeretnék fogyni, a hasam a legnagyobb hogy fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
Irjatok hogy hogy étkezzek mit sportoljak, vagy ezen segít egyáltalán a sport?

2014. jan. 1. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A nevednek megfelelően fiú vagy? Magasságod és súlyod mennyi?

A rendszeres mozgás jó. Inkább hosszabb idő kisebb intenzitással, mint rövid, de megeröltető. Pl. úszás nagyon jó. Ha arra nincs módod, bármi, amit heti-3-5 alkalommal tudsz tenni, s kicsit megizzadsz tőle.

Ha egyébkéntis rendszeresen sportolsz, akkor az elég.

Kajára meg legjobb, ha megnézed pl. cukrosoknak mit javasolnak. Az mindenkinek tökletes.

Sok zöldség és gyümölcs, minimális gabonaféle, semmi fehérlisztes, halak, szárnyasok. Kb.

2014. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 167-8 cm vagyok 60kg-al
2014. jan. 2. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, egy kicsit túlsúlyos vagy, de 58 kg már jó. Lassan fogyj le, ahogy alőbbiekben írtam. 50 kg alá ne menj. Hasról a lagnehezebb, és aki hajlamos rá, oda hízik legkönnyebben. Semmiképpen ne fogj bele semmiféle fogyókrús kampányba. Nincsenek csodaszerek, tabletták, italok, gombák, ezer más eszement dolog, amit egyesek fennen hirdetnek.

Mozgás, és változatos, könnyű táplálkozás az, amelyik tartós eredményt ad. Az akciókkal az a baj, hogy mindenki kényszerként éli meg (elvon magától dolgokat, s nemszeretem ételekkel, italokkal, drága bogyókkal tömi magát). Az a jó, ha szépen átszoktatod magad az egészsséges étrendre, mozgásra. Így tudod tartani életvitelszerűen, gátlások nélkül, élvezettel a diétát.

2014. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm a válaszokat és Boldog új évet utólag is!
2014. jan. 2. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!