Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell hasznalni a Cindy...

Hogyan kell hasznalni a Cindy Crawford Shape your body cimu fitness DVD-t?

Figyelt kérdés

Regebben megcsnaltam az egesz videot, de azota eltelt 5 ev es kiestem a formabol. Probalnam megcsinalni a 1.40 percet de mar nehezkesen megy. De csak most vettem eszre hogy a video 3 work out-ra van felbontva.

WORKOUT 1

WORKOUT 2

WORKOUT 3


Habar a harmadik eleg gyenge az amolyan kiegeszito.

En megtudom csinalni a workout 1 (45 perc)

de a masik 45 perctol mar nagyon kifaradok.

Szerintem a videot pontosan azert bontottak 3 reszre hogy ne legyen uncsi es mondjuk az elso nap megcsinalod hetfon workout 1 aztan kedden workout 2 es ugy tovabb.


SZOVAL meg egyenlore nehezen birok 1.40 percet letornazni

nagy gaz lenne ha 45 percet tornaznek le mindennap (workout 1) es ezt addig csinalnam amig kepes leszek az 1.40-re mint regen?


itt a video annak aki nem ismerne.


http://www.youtube.com/watch?v=xKCTpodqeqg


2014. jan. 3. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elején is elmondja. Legalábbis az eredeti DVD-n nekem úgy van rajt. Az első kettőt kell felváltva, egyik nap az elsőt, aztán másnap a másodikat és így tovább. A harmadik pedig csak egy plusz, amit csak akkor csinálsz, amikor nem érsz rá, hogy addig se ess ki a ritmusból. Azért 10 perces, mert 10 perced még akkor is van, ha nagyon elfoglalt vagy. Ha nem bírod ne csináld! Ezt is elmondják egyébként az elején. Azoknak ott a ducitorna norbival.
2014. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kover, csak husos de jo lenne megint formaba jonni az utobbi 4 evben nem sokat mozogtam meg a tesi orat is ejtenem kellett hogy mas dolgokat tudjak felvenni. :/

De nem is ez a lenyeg az izmaim el vannak lustulva ezert nem megy az 1.40.


Szoval egyik nap workout 1 masnap meg a 2-dik oke akkor nem izgulok :)


Koszi :)

2014. jan. 3. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!