Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás étrendet vmi tipp?...

Edytpí kérdése:

Fogyókúrás étrendet vmi tipp? Nem rég írtam R. Rékának és FittAlak Ritával-nak de mindegyikük csak pénzért ír étrendet. És hát én az ilyenekben annyira nem is bízom.

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Régi barátságunkra való tekintettel,meg hogy kibasszak a Rékával,írok neked egy étrendet. Hülye.
2014. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én hülye?:-))
2014. jan. 3. 20:35
 3/5 dr filippo ongaro ***** válasza:
A szakszerű étrend összeállítása igen pénzbe kerül! Ez garantálja, hogy az étrended valóban megfelel neked.
2014. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy személyre szabott étrend elég nagy meló és sok szakértelmet igényel, ezért nem ingyenes.

Inkább dietetikust kellene keresned, nem pedig Rékát és Ritát, mert ők a sporthoz valóban értenek, mert ezt tanulták, de a táplálkozás részével nincsenek annyira tisztában, mert a fogyás, izomépítés még oké (bár a fogyás részénél vannak téves információk is pl. Réka írásaiban), de ha van valami egyéb gondod is egészségileg, akkor már nem nagyon tudnak segíteni. Réka meg egyébként is a méregdrága termékeiket ajánlaná, holott jóval olcsóbban megkaphatók szinte vagy teljesen ugyanezek a termékek Norbis márkajelzés nélkül is.

Egyébként néhány edző előtt még a dietetikusok is megemelik kalapukat, mert olyan átfogó és sokrétű a tudásuk az izomépítés és fogyókúra területén, de az semmiképp sem ez a 2.

Dietetikustól meg kapsz tanácsot, személyre szabottan ingyen is az sztk- k nagy részében, de azért ott is nézd meg, hogy kihez mész, mert bizony köztük is akadnak kontárok.

2014. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, tanácsokat! :)
2014. jan. 25. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!