Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam, hogy...

Nagyon elrontottam, hogy ilyen sz*r kajákat ettem?

Figyelt kérdés

Fél 9 fele: 2 deci mizo kókuszos kakaó


11 fele: Mekis kicsi sültkrumpli

4 db chicken nuggets

egy majonéz


fél 2 fele: 2 oreo keksz

7 db. jelly belly


negyed 4 fele: kb. 25 g zabpehely vízben főzve, utána olyan 10-12 g aszalt vörösáfonyát belekevertem


Arra gondoltam, hogy eszek fél 6 - 6 fele 2 szelet kinizsi rozskenyeret, 4 sz. csirkemell sonkával, meg sok paprikával.


Nagyon elrontottam így?

Amúgy a kalóriabázis erre 1200 kcalt ír, de nekem az nagyon kevésnek tűnik, mert sok sz*rt ettem. Létezik, hogy tényleg csak annyi legyen?



2014. jan. 5. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát te magad megválaszolod a kérdést.


Mit vársz a szar kajáktól?


Csupa adalék meg műanyag mind, fel se szívódik rendesen.

2014. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy birom, hogy az egyoldalú kalóriaadatokat minden .... készpénznek veszi..


Azzal már nem számol egyik sem, hogy abból mennyi a hasznos, mennyi képes felszívódni?!?!


A kalóriaértéket, elégetéssel határozzák meg.



Kazánnak érzed magad?

2014. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elrontottad. Most kukorican kell terdepelj 2 napig es ostorral csapd a hátad minden félórában es közben mondd az inkantaciot: epe kepe kaloria hess
2014. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ezt a napot elrontottad nagyon :/ Nem volt mennyiségre annyira sok, csak az összetétele rossz. De ne izgulj, ha nem fordul elő ilyen sokszor akkor nem lesz baj. Nem fogsz ettől hízni. Csak csináld tovább a diétád.
2014. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm a választ:)

Nem.. nagyon rég ettem már kekszet meg mekis kaját, csak ma annyira megkívántam :$$

2014. jan. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!