Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A RELAX@TONE masszirozogep...

A RELAX@TONE masszirozogep hasznalata tenyleg hatasos, el lehet tuntetni vele a narancsbort? Ha valaki probalta kerem irjon, mert szeretnek vasarolni egyet, de nem vagyok teljesen meggyozve!

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 10:28
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
szia, én rendeltem, kedden hozza a postás, pár hét múlva írok hogy milyen, de egyébként már nincs is nekik raktáron, csak január közepétől lesz újra
2009. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Koszi szepen, varom valaszod!


Szep napot:)))

2009. dec. 22. 14:32
 3/31 anonim válasza:

Szió!


Hát remek ez a szerkezet :))) szuper jó, nekem bevált már most ! nagyon meéri az árát, csak ajánlani tudom, a narancsbőr is kezd eltűnni, és ami durva a striáim totál elhalványultak, pedig krémet se kentem rá csak magától a masszázstól. ha rendelsz kérj hozzá cellulitisz elleni krémet, elég spéci cucc, azzal együtt triplán hat :)) én nagyon örülök, nem hittem volna hogy ilyen jó :)))

rendeld meg! nekem legalábbis nagyon bejött.

üdvözöllek!! puszi

2010. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Szia!


Koszonom szepen a valaszod, hat orulok ennyire hatasos, tavasz elott megszeretnem rendelni de kerlek meg irj a tapasztalataidrol!!!


Szep napot!

2010. jan. 5. 09:04
 5/31 anonim válasza:

okés persze, mikor elkezdtem használni lemértem hány centi vok mindenhol, azóta eltelt 1 hét, még nem mértem újra, majd kb 1 hónap múlva megmérem és kiv vok, majd írok mindenképp :)) de már most érzem a változást, ez tényleg beválik :)))

üdv,

K

2010. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szia!kerlek irj hogy mit tapasztaltal?Tenyleg hatasos a Relax&Tone?

Koszi elore is a valaszod!Szep napot:)

2010. febr. 8. 10:09
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Helló!Én 2,5 hete használom,és a csípőmön-1cm,a hasamon-0,5cmvel kevesebbet mértem.Szerintem fantasztikus ez a gép!A narancsbőröm is kezd eltűnni!Pár hét múlva újra írok!Én bátran ajánlom!
2010. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Szia!


Koszonom szepen a valaszod, en is megrendelem tavasszal!

Kerlek irj meg hogy milyen valtozasokat eszlelesz a gep hasznalatakor, hany centiket fogysz, mert engem is motivalsz!


szep napot:)

2010. febr. 23. 12:09
 9/31 A kérdező kommentje:

szia!


Kerlek irjal nehany reszletet a Relax&Tone szerkezetrol!

Hogy mukodik arammal,mennyi ido alatt kaptad meg miutan megrendelted?

Tenyleg hatasos mert en nem hiszek az ilyen ketyeregben?

En a kemeny tornaban hiszek h attol lehet fogyni,de nincs eleg kitartasom,tenyleg lehet megerolteto mozgas nelkul fogyni?


Varom valaszom,

Szep napot,

CUP

2010. márc. 5. 08:34
 10/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Valamelyikotok elkuldi az e-mail cimet h tudjunk kapcsolatba lepni? Vagy irhatok a Relax&Tone-nal kapcsolatosan az en e-mail cimemre sandoreva20@yahoo.com

Koszonom,

Szep napot

2010. márc. 7. 09:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!