Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek ilyen szobakerék...

Van valakinek ilyen szobakerékpárja vélemény? Mit kell figyelembe vennem egy szobakerékpár vásárlásánál?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 22:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ez az a bicikli


[link]

2014. jan. 15. 22:30
 2/11 anonim ***** válasza:

Minek akarsz venni? Tapasztalatból mondom, hogy a szobabicajok 90%-a "ruhafogasként" funkcionál pár hónap után.

Nekem is volt, egy olcsóbb fajta. Nem sokat lehet ezekkel kezdeni. Kiállni nem lehet rajta, a nagyon gyors tekeréseket szintén nem bírják, szóval csodákat nem művelsz rajta. Inkább vegyél egy kondibérletet vagy egy jó minőségű futócipőt és kezdj el kocogni. Milliószor többre mész vele.

2014. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szégelem magam a konditeremben.159cm vagyok kb 76 kg nő.Félek,ha elkezdetk futni kicsufolnak.
2014. jan. 15. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld magad, ez hülyeség. Oda azért járnak emberek, hogy lefogyjanak és/ vagy változtassanak magukon, senki nem tökéletes formában került oda.

De ha ennyire félsz, akár a szabadban is mozoghatsz és mellette tornázz otthon. Péntek Enikő dvd-i nagyon hatásosak. Na meg persze a kajára nagyon fontos figyelni! Az mindennek az alapja.

2014. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal többet érsz a futással. + Figyelj az étkezésre, de ez ugye alapvető. Tél van már este 5 kor sötét van ha szégyenlős vagy akkor elmész sötétben kocogni és kész. Még ki is kapcsol egy kicsit.
2014. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nos!

1: Ne szégyelld magad!

2: Rendes bicaj ha meg teheted! Melóba eltekersz vele és haza

3: otthon tornázol

4: figyelsz az étkezésre, nincs nasi és csoki :)



Fogadd el magad olyannak amilyen vagy! Kezd el szeretni a sportot és ne lefogyni próbálj hidd el sodor majd az ár!

2014. jan. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Legyen rajta csengő!! Ez nagyon fontos!!
2014. jan. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem van szobabiciklim én nagyon szeretem. És használom is. Ha veszel mindenképp mágnesfékeset. De látom olyat is néztél ki. A napokba volt szó a szobabicikliről sokan írták hogy segített nekik olvasgass vissza a kérésekbe.
2014. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha már otthoni gép, akkor az elliptikus tréner sokkal többet ér.

Azon megemeled a popódat is és ha használod a karokat, akkor az egész testedet átmozgatja.

2014. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak az a gond, hogy az az eliptikus tréner, ami valamit is ér, az több 100 ezrekbe kerül, nem 10-20 ezer Ft-okba. Sajnos ez van. Egyszer én is vettem eliptikus trénert a Tescoban, vissza is vittem, mert közel nem értem el vele azt a hatást, mint egy konditermi géppel.

A szobabiciklit meg max. egy extrém túlsúlyos valakinek ajánlanám, mert egy idő után semmit nem érsz vele. Amúgy is a normál bicikli fényévekkel jobb. Össze sem lehet hasonlítani a kettő hatásosságát és azzal legalább eljut az ember valahova.

2014. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!