Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170/73 szerintetek ez nagyon...

170/73 szerintetek ez nagyon gáz? Sokat kéne fogynom? 6hónapja szültem, mikorra várhatom, h beindúl a fogyás? Sajna eddig ahogy ill. ahány kilóval jöttem ki annyin állok pedig drasztikus fogyi van.

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alkati kérdés. Valaki ilyen aránnyal kövérnek tűnik, valaki nem. Ha egyenletesen eloszlik, még jól is nézhet ki. A drasztikus fogyi is sok mindent takarhat. Ez kevés ahhoz, hogy jó választ adhassanak. Ha tornázol, akkor a zsír átalakul izommá és az nehezebb, lehet, hogy ezért nem látszik a fogyás a mérlegen. Ne mérd magad minden nap, mert elveszi a kedved. Lehet, hogy a mérleg nem mutat javulást, de egy centi igen. Próbáld ki!
2009. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ;) szerencsére arányosan oszlik el rajtam és sok ember szerint pont jó vagyok így,de én soha nem másnak akartam megfelelni hanem magamnak. Ezek szerint elöbb adjam le a felesleget és utána tornázzak? kb. hány kiló lenne az ideális?
2009. dec. 4. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kösd össze a kettőt. Végezz zsírégető tornát. Ha arányosan oszlik el, akkor mire a tükör azt mondja, hogy ez jó, már nem is számít, hogy hány kg vagy. Látatlanban kb. 5-8 kg-t kellene leadnod, de van akinek széles a csontváza és már ilyen súlyveszteség után is látszanak a csontjai, az meg nem szép. Tornázz, étkezz egészségesen és a tükörnek higgy, ne a mérlegnek!
2009. dec. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!