Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak tovább?

Hogyan fogyjak tovább?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve,március környékén kezdtem el diétázni és sportolni rendszeresen,ami tavaly a heti 3x-i futást és kondit jelentett.Nagyon nehezen indult be a fogyás úgyhogy csak augusztusra sikerült leadnom 5 kilót.Azóta fogytam még kettőt októberig,de azóta semmi.Azt hittem,hogy mostmár ha folytatom amit elkezdtem akkor elérem a célomat(-10kg).

Ekkor hagytam egy kis szünetet és elkezdtem két hétig koplalni amikor ugyanis lement két kiló de vissza is jött úgyh megint beláttam hogy azzal nem megyek semmire.Aztán decemberben megint visszaálltam a normális étkezésre és mozgásra de nem látok semmi változást.Lehet hogy megszokta a testem a futást ezért még többet kéne edzenem hogy tovább menjen..?

Hogyan tudnék még leadni 5 kilót?

183 cm lány

81kg-ről indultam és most vagyok 74,de min.70-et szeretném elérni.


egynapi étkezésem:

-reggeli:natúr joghurt,gabonapehely és bele gyümölcs +tea,ritkán tejeskávé

-tízórai:alma

-ebéd:ált. saláta csirkemellel vagy vmilyen hús rízssel,próbálok egészségeset enni ebédre is

-uzsi:nem mindig eszem de ha igen akkor gyümölcs

-vacsira:paradicsom,paprika,sajt,tojás,sonka, néha túró

kenyeret szinte nem is eszem ez baj lehet?


és ehhez próbálok heti 3x25 perc futás és két táncóra


Előre is köszi:)



2014. jan. 22. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen fogyhatsz tovább, ha a szénhidrát beviteledet csökkented (gabonapehely rizs)


Ha a gluténfogyasztást elhagyod (gabonapehely)


Illetve ha az ilyen joghurtot, tejet, túrót elhagyod (tejfehérjét) és ezeket ugye zsírral, zöldségekkel vagy hússal kiválthatod. Olajos magvakkal, tojással úgyszintén.

2014. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké,megpróbálok ezekre figyelni.

Köszi a választ!


És akkor ezek szerint nem kell még többet futnom hogy lássam az eredményt?

Még jöhetnek válaszok!:)

2014. jan. 22. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nincsen fogyasztó edzés (a futás sem az) így nem, abszolút nem kell többet, nem azon múlik.
2014. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!