Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januárig le szeretnék fogyni!...

Januárig le szeretnék fogyni! Sürgős! Adnátok tippeket? Nekem semmi sem segít!

Figyelt kérdés

most van december 6. de én januárra szeretnék lefogyni.most nem mondhatom,hogy sokat,de valami hatékony modszert adjatok!idiotak válaszait hanyagolni ha kérhetem:)

köszi és nekem nem segit a mozgás + kevés evés!!

midnent megprobáltam már..segítsetek!!:(


2009. dec. 6. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, fiú, lány? Hány cm vagy és hány kg? Mit mozogsz és mennyit? Így nehéz tanácsot adni, ha semmit se adsz adaléknak.
2009. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Szénhidrátszegény táplálék fogyasztása napi minimum (!) másfél óra edzéssel, ügyelve a megfelelő folyadék- és sóutánpótlásra.


A mozgás növelése és a diéta még neked is segít, ha helyesen csinálod. A szervezet biokémiáját nem lehet átbaszni.

2009. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 70 kg voltam, most 54, 16-ot adtam le három hónap alatt. Elég szegényes volt a táplálkozásom, de azt a három hónapot kibírtam, most már rendesen eszek, egészségesen, és nem híztam azóta se vissza (már majdnem három éve).


Szóval reggelire mindig gyümölcsöt ettem, pl alma, narancs, banán, szőlő, stb..

Ebéd-vacsi kukoricapehely. Hetente két alkalommal sovány husi, pl csirkemellfilé, salátával vagy rizzsel. Cukros löttyök helyett zöld tea és ásványvíz, naponta legalább másfél-két liter. A kávéról nem tudtam lemondani, reggelente ittam egyet.


Sok sikert!

2009. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, még annyit, hogy mindennap végeztem valamilyen testmozgást: szobabicikli 30 km / aktív gyaloglás a szabadban 1 óra / torna dvd-k 1-1,30 óra. És a mai napig csinálom.
2009. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja használok egy zsírégető tapaszt. Annyi vele a dolog, hogy naponta 2-3 liter folyadékot kell elfogyasztani. Nekem bevált.
2009. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Ugyanaz a helyzet nálam is.

Ami használ:


Ne egyél cukrot, és ne fogyassz alkoholt. Napi kb 2 liter szénsavmentes ásványvizet igyál meg, vagy teát, de édesítővel készüljön.


Reggel egy banán, vagy egy joghurt.

Délben egyél valami főtt ételt a gyomornak szüksége van rá a későbbi normál emésztés miatt. Ez legyen csirke vagy pulyka hús, disznó semmiképp. Én csirkemellet szoktam. Sütve, fokhagymásan, lehet változtatgatni, mellé saláta, vagy legtöbbször főtt sárgarépa. Nem eszem tésztát, sem kruplit, pedig a 2 kedvencem volt. Ha nagyon kívánom, max egy villányit, de semmi több. Ez elég ahhoz, hogy a vágyamnak eleget tegyek.


Vacsora: Az mindenképp 18 óra előtt legyen. Utánna semmi.

Ez valami könnyű legyen. Egy joghurt, egy pohár kakaó egy kiflivel.


És este 20 körül futok 2 km-t. Lemértem autóval. Eleinte nehéz, de ki kell bírni a cél miatt, pedig utálok futni. Mp 3 a fülbe, és leköt. Arra kell gondolni, hogy szép leszel.


Aztán már igényelni fogja a tested, meglátod.

Nálam nehezen mennek a kilók, ezzel lassan, de lemegy, és szép formás combod és feneked lesz a futástól egy idő után, másrészt egészségesen élsz.


Sok sikert kívánok!És kitartást!


20/ L

2009. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még valami:


Rendszeresen olvasni foglak, ha kérdésed van, célozd Salima névre. Segítek szívesen. Meg jó lenne tapasztalatokat cserélni, mert én is ilyen alakt vagyok.

2009. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek,MINDENT KI FOGOK PROBÁLNI!!!!!!!!!!!:)

háát..én 11 éves 170 cm és 80 kg!!:'(

kösözönöm mindenkinek megfogadom a tanácsokat !igyekszem keveset enni és itthon is tornázom a magam tempojában,és akaraterőm az nagyon sok van!!remélem sikerülni fog:)

köszönök mindent,puszii!!

Salima,add meg az emailcímedet!!

2009. dec. 7. 18:49
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Szia! 11 évesen még fejlődésben vagy. Le merném fogadni h pár év múlva olyan csinos leszel h mindenki csak ámulni fog:)

Ez nem vicc. Én is pufi voltam ennyi idősen, és egyszerűen nem ment le, mondjuk akkor én nem is törődtem az ilyesmivel:) Aztán hirtelen megnyúltam és beállt a súlyom úgy ahogy. Utána már működött az h ha keveset ettem akkor fogytam is. Azt tanácsolnám ne kavarj be a testednek, tényleg sokat fejlődsz még, inkább várj, hidd el megéri. Kitartás, és ne legyél elkeseredve!!!

2009. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ohh ha ez menne is..én sem törődtem vele de most nem csak azért esek szét mert tinikorban vagyok!!higgyétek el!!a suliban mindenki cikiz emiatt!!nem,nem engedem el a fülem mellett,mindenki ezt mondja,jobblehhe ha csinálnám,bevallom.de én nagyon érzékeny vagyok nemegyszer volt már ilyen..semmi sem segít!:'(((
2009. dec. 8. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!