Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót fogyok ezzel a...

Hány kilót fogyok ezzel a módszerrel 4-5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
A terv a követhező. Először az étrendemet változtattam és belesoroltam a reggelit is. Naponta 6-szor étkezem(reggeli,tízórai,ebéd,uszonna,vacsora,alma - vacsora= 2 óra lefekvés előtt, alma= kb 20 perc lefekvés előtt), lassan eszem kissebb mennyiségben. Az étrendembe belesoroltam az 5 adag gyümölcsöt és 5 adag zöldséget is. Továbbá minden nap kardió eddzést végzeg ( http://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_s) ,és tavasszal belesorolom a napi fél óra kocogást is. Jelenleg kb 52 kiló vagyok és 160 centi. Tudom hogy nemvagyok kövér de mégis szeretnék formába jönni a nyárra :-) . Tudnátok esetleg némi tippeket adni hogy mivel bővíthetném a kis 'tervem' ? Szakértők! Meglehet állapítani hogy hány kilót fogyok? (Cél- 42-45kg) :-) Előre köszönöm válaszaitokat.

2014. febr. 6. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, egészséges életmódot írtál itt le. Végre valaki, aki tudja, hogyan kell tartós fogyást elérni! Annyit még hozzávehetsz esetleg, hogy kb. óránként egy pohár friss vizet igyál meg.

Ezzel az életmóddal, ha nem csak időszakosan, hanem tartósan csinálod, akkor néhány hónapon belül be fog állni a súlyod az egészséges értékre, ami a te magasságodhoz kb. 50kg. A 42-45kg nagyon kevés lenne.

2014. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az almával lehet, hogy gondok lesznek, a gyümölcssavtól éhesebb lehetsz. Nekem legalábbis mindig meghozta az étvágyamat az alma.
2014. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!