Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ketogén diétába belefér...

Ketogén diétába belefér kávé,2 édesítővel (ciklamát és szacharin) és egy kiskanál Completa kávékrémporral vagy nagyon fejetős?

Figyelt kérdés
Megakadályozza a ketózist?
2014. febr. 13. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan nem értem, én cukorbetegként küzdök azért, hogy elkerüljem a ketózist, más meg ezzel fogyókúrázik...
2014. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor a kérdés nyilván nem neked szólt.

Mindenkinek a maga baja a legnagyobb. Neked a cukorbetegség, nekem meg az elhízás...

2014. febr. 13. 09:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd tönkremegy a szervezeted :))
2014. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom kettőnk közül ki a cukorbeteg...

[link]

2014. febr. 13. 09:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Az édesítő mehet,a Completa csak akkor,ha belefér a Ch-keretbe (én hanyagolnám). A cukrosoknak miért baj a ketózis?
2014. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Melyik jobb, 1 kiskanál Completa vagy 1 db kávétejszín? Teljesen magában nem nagyon tudom meginni a kávét, anélkül meg nagyon tompa vagyok.

Beleférni beleférne, most épp semmi szénhidrátot nem eszek, se gyümölcs, se zöldség, csak tojás, és zsíros hús, húsleves(természetesen tészta nélkül)

2014. febr. 13. 10:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább valami növényi "tejet" használj szerintem!
2014. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A helyedben messzire kerülném az édesítőszereket (nagyon durván rákkeltőek), a Completával viszont nincs gond.
2014. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 IlluminAthos ***** válasza:
67%

Ketogén szempontjából mehet.


A cukorbetegnek pedig a jártassága a témában.. olyannyira kevés és sablonos, hogy nem biztos az, hogy bele kellene szólnia.. a nagyok dolgába. Minden tisztelettel, de aki annyit ért a táplálkozáshoz, hogy kerüli a ketózist illetve cukorbeteg lett, az talán előbb gyógyuljon meg előbb.

2014. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 IlluminAthos ***** válasza:
Előbb gyógyuljon meg előbb. Szép is a magyar nyelv, főleg ha én használom :)
2014. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!