Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ketogén diéta: Székrekedés...

Ketogén diéta: Székrekedés ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Régebben is sokszor székrekedésem volt, de sok sok salátával, zöldséggel és gyümölccsel ez megoldódott. Most, hogy elkezdtem a ketogént megint durva székrekedésem van, az utóbbi 4 napban csak egyszer voltam wc-n, akkoris nagyon kevés jött. Mit javosoltok, ami beindítja kicsit? Valami tea?

Nagyon rossz, mert az első napokban lement 1 kiló, de az utóbbi napokban meg visszjaött, de gondolom azért mert nem voltam wc-n, nem ürültem ki, pedig azért ettem rendesen.


2014. febr. 17. 09:45
 1/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
57%
Érdekes... Iszol elég vizet? 3-4-5 liter mindenképp kell testsúlytól és nemtől függően. Én 5 liter körül iszom egy nap. Ha rendesen iszol, akkor tudom javallni a kávét. Igyál egy jó erős feketét egy fasza tojásos, szalonnás reggeli után. Garantált a hatás ;)
2014. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ebbe a diétába mi fér bele, de én minden reggel eszek 4 teáskanál lenmagot. Nagyon szépen tisztítja a beleket és lazítja a székletet.
2014. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Növényi rostok (emészthetetlen, u.n ballaszt anyagok) bevitele mindenképpen ajánlott, ha nem zöldségek és gyümölcsök, akkor legalább pl. korpa formájában. Az erjesztett tejtermékek, pl. élőflórás joghurt, kefír szintén.
2014. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a diéta nem fogyókúrázásra való.

Sok zöldséggel, gyümölccsel, sovány húsokkal, sovány tejtermékekkel és teljes kiőrlésű termékekkel, napi 2- 2,5l vízzel sokkal sikeresebben fogyhatnál, egészség károsodás nélkül, ráadásul a székrekedésed is megszűnne.

2014. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 16:59

Próbáltam már, de havi egy kilónál az istenért se megy le több, és még azért is nagyon meg kell dolgozzak( kalóriaszámolás, sovány hús, zöldségek, sport)

Tudom, velem van a baj, nálam sokkal nehezebben mennek a kilók, mint másoknál, és sokkal könyebben jönnek fel:( Ezért vágtam bele ebbe, hátha ez segít végre lefogynom.

2014. febr. 17. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!