Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta után pár nap alatt...

Diéta után pár nap alatt miért híztam 4 kilót?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Jojó... a szervezeted raktározó üzemódra állitottad a diétád alatt most elkezdtem normálisan enni ugyan de aszervezeted főként az anyagcsere(légzés kiválasztás) agy szívmüködés lassitott tempóban van.. ezért kell rendesen enni és mozgással fogyni nem kajamegvonással.
2014. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van. Számíthatsz még jó pár kilóra.
2014. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:( akkor ezt igazán "eltoltam"... Nem is számítottam arra, hogy ennyire rövid idő alatt ilyen sok tud visszajönni..
2014. febr. 20. 20:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Szinte napi egy kiló... :O
2014. febr. 20. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Miket ettél?
2014. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rengeteg mindent.. Vendégség volt, 2 napig főztem, persze kóstolgattam közben nem is keveset... Ettem húslevest mindennel, csülköt, töltött húsokat, többféle köretet, tortát, csokikat. Persze maradt mindenből, akkor másnap újra végig ettem a menüt + csokik és már minden mindegy alapon még pizzát is rendeltünk (???? fogalmam sincs minek???) Torta reggelire.... ez ment 4 napig, nagyon megbántam... Ja és persze alkohol. Nem csodálkozom.
2014. febr. 21. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem hiztal hanem a szeklet a kaja nyomja a merleget. pár nap és visszaáll a sulyod.
2014. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, legközelebb ne csinálj ilyet, tilos fogyókúrát szegni. 4 kilót biztos nem híztál, hamarosan visszaáll a súlyod, csak folytasd a diétát ott, ahol abbahagytad.
2014. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült visszaállnom egy kis gyümölcs-lébőjt kúrával, nem volt könnyű, de most már vigyázok :)
2014. febr. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!