Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik sztár alakját fogadnáto...

Melyik sztár alakját fogadnátok el?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 19:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Scarlett Johansson testével meg lennék elégedve. :)
2014. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Marilyn Monroe

vagy

Eva Mendes

vagy

Salma Hayek alakját fogadnám el. Mindhárom nő tökéletes.

2014. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Scarlett Johansson
2014. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Neki is csak atlagos teste van, mint a sztarok tobbsegenek! Ne a retusalt kepeket nezzetek! Par perces retus-munkaval barkinek lehet bomba alakja!

2014. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel akárkire lehetne mondani, hogy csak átlag alakja van, mert a képeken MINDENKIT retusálnak. A való életben nincs photoshop sem nekünk, sem a sztároknak. Nem a retusált képek alapján döntött szerintem egyikünk sem a válaszadók közül. Egyikünk sem hülye szerintem, hogy ezt a retusálás dolgot magyarázni kellene... -.-
2014. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

A vörös szőnyeges fotókat pl. nem retusálják, ahogy a videókat sem, azt ne mondd már, hogy SJ nem néz ki jól. Itt egy másik fürdőruhás fotó: [link]

Nem tudom, egyeseknek nehéz elfogadni, hogy vannak bomba testű nők, illetve hogy ők sem tökéletesek, ők is szülnek, nekik is van pocakjuk meg narancsbőrük? Vagy hogy van, aki egy formás, de nem tökéletes testet szeretne magának, az már elfogadhatatlan?

2014. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem is tetszik SJ:)


Persze a sztárok is emberek, ők is hízhatnak, lehet narancsbőrük stb. és mellette a legprofibb segítséget megkapják, de azért van akinek tényleg irigylésre méltó alakja van.:)

2014. febr. 20. 22:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Alison Lohman. ♥

[link]

2014. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mila Kunis!
2014. febr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én szívesen lennék tetőtől talpig Nina Dobrev... [link]
2014. febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!