Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hatásos lehet...

Szerintetek hatásos lehet napi 2x25 perc szobabiciklizés?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt lehet vele fogyni? Milyen étkezés javasolt?

165cm/64 kg vagyok.

Hány kilót kéne fogynom?



2014. febr. 22. 12:29
 1/4 anonim válasza:

Az hogy mennyi az ideális súlyod az nem csak a centiktől függ. A csontozattól is.


Igen, a napi 2x25 perc az hatásos, ha emellett az étkezési szokásaidon is változtatsz. Tehát, nem fogyózni kell, ami ideiglenes megvonást, koplalást és szenvedést okoz, mert annak úgysincs hosszútávú hatása. Hanem egészséges könnyű ételek fogyasztása ajánlott, amivel nemcsak azt éred el, hogy optimális legyen a súlyod, hanem tökéletesebb immunrendszered is lesz.

Levesek, főzelékek, nyers zöldségek, gyümölcsök és sok cukrozatlan folyadék.


A biciklizés előtt be kell melegíteni az izmokat.

2014. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Na, ide még írok egyet.


Szálkásító étkezés javasolt.. elvégre fogyókúra rovatba írtál ki kérdést.


50 perc tekerés nem hatásos. Guggolás hatásos lenne, és még mindig csak lábedzés.


Annyi kilót kell fogynod, amennyivel eléred az egészséges testzsír arányodat.

2014. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az hogy kb.mennyi idő azt nem tudom így megmondani ugyanis mindenki más-más tempóban tud fogyni..van aki gyorsan van aki kevésbe..szerintem ez hatásos én is napi 2x25percet bicajozok 6-os fokozaton (az én biciklim 8-as fokozatú) és napi négyszer megcsinálok 50 felülés plusz kb 50-et guggolok naponta..és amióta ezt csinálom szerintem eléggé rendben vagyok :) 164cm/54kg
2015. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
előző válaszoló vagyok..és amúgy ez a súlyod szerintem nem vészes..úgyhogy nem kell semmiképpen drasztikusan fogynod csak szépen lassan ..meg amúgysem értek egyet az ilyen drasztikus fogyókúrákkal mert amilyen gyorsan lemennek a kilók ugyanolyan gyorsasággal vissza is tudnak jönni..szerintem szépen tudatosan csináld..én nagyon javaslom kalóriaszámolást...hány éves vagy? mert azt hogy mennyit eszel az is nagyon befolyásolja..ugyanis ha még fejlődsz semmiképpen nem szabad keveset enned mert megállsz a növésben..akkor ennyi sport mellé olyan 1700-1800 kcal a javasolt a fogyáshoz ha még fejlődésben vagy..én 13 éves vagyok és amíg el nem értem az ideális súlyt én is ennyit ettem most már csak annyiban változott hogy felmentem 1900-re de a sportot ugyanúgy csinálom..remélem tudtam segíteni és sok siker és kitartás! :) bár már gondolom a kérdés sem volt aktuális mert eltelt több minnt egy év..de remélem valakinek tudtam segíteni :):)
2015. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!