Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak életmódot?

Hogyan változtassak életmódot?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam a neten. Egy válaszoló azt írta, hogy nem diétázni kell, hanem életmódot változtatni! És belegondolva annyira igaza van! Mert diétázni nem tud az ember egész életen át! Mert amit nem ehet (szénhidrát, stb...) , azt kívánja csak meg. Nagyon szeretem a csokit, a spagettit. Azért nem vagyok függő! :D de nem tudok lemondani róla... Nem vagyok megelégedve magammal, nem vagyok kövér, arányos vagyok, csak van egy kis háj a hasamon. Ezen szeretnék változtatni :-) Hogy kell életmódot változtatni?? Komoly válaszokat! Köszönöm!! :-)
2009. dec. 13. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nohát én pont ugyanilyen vagyok. a halálom a csoki meg a spagetti...énse vagyok dagadt de jah. van egy kis plusz itt ott. szóval énis várom a válaszokat :)
2009. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy cipőben járunk :D Várjuk a válaszokat! :-)
2009. dec. 13. 11:23
 3/11 anonim válasza:

szia!szerintem is az itt a lényeg.

iktass bele az étrendedbe több gyümölcsöt,zöldséget.Minél áltozatosabban egyél.Nem hiszem,hogy le kéne mondani egy-egy kedvencről,hisz az ember boldog ha olyan dolgokat tehet/ehet amit szeret nemde?Csak kb ne minden második nap legyen spagetti :P És a mozgás! az a leglényegesebb.

minden a fejben kezdődik.azaz ha eldöntgötted,hogy ezt most így csinálod ("életmódot változtatok")akkor tedd is azt és ne kacsingass visszafelé.

2009. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi :DD
2009. dec. 13. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:
az életmód váltás nem azt jelenti hogy akkor már soha többet nem ehetsz csokit meg spagettit. ha tudatosan étkezel akkor mindig tudni fogod mikor mit lehet. én pl tegnap este jégrémet és csokit ettem mert nagyon megkívántam, és ettől nem fogok hízni, mivel a hét többi napján odafigyelek az evésre és mozgok is eleget. én úgy változtattam két éve , hogy kiiktattam a cukrot fehér lisztet, tésztákat. ez nem azt jelenti hogy soha nem eszem ilyen dolgokat , inkább csak azt hogy általában nem eszem de ha úgy adódik abból sincs gond ha megeszek egy két darab fehér lisztes sütit/pékárut. szerintem az a lényeg, hogy ez ne napi szintű legyen. én 2 éve nagyon sok zöldséget illetve gyümit eszem, és próbálok legalább minden másnap edzeni egy fél órát. azóta nincs is semmi gond a súlyommal.
2009. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy hülyeség ez a "minden finom dolgot kiiktatok az életemből, csak zabkorpán élek" dolog. Egyél azt amit akarsz, persze pl olajban sült dolgokat minél ritkábban. Úgy kell életmódot váltani, hogy elhatározod, hogy mindennap reggel 5kor kelsz, elmész futni, nem pedig este éled az életed. Az embereknek úgy kéne élniük, ahogy a nap jár, mert a szervezetünk aszerint működik 100ezer éve, ahhoz, hogy ez megváltozzon kellene még ugyanennyi.
2009. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ó értem. És a futás jó sportnak? Attól lapos lesz a hasam...?
2009. dec. 13. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben... köszi a válaszokat! :D Jöhetnek még :-)
2009. dec. 13. 16:49
 10/11 anonim válasza:
6kor kellene kelni,én se bírok mindig.és reggelire akármit ehetsz,de a legjobba teljes kiörlésü kenyér lenne mondjuk light sonkával,főtt tojással.délig ehetsz csokit és tésztát is,amugy van már alexandrás tészta is.uzsira natur johurt,műzli stb,vacsira pedig natur husi vagy hal köret nélkül.elviekben ennyi és ami fontos a napi 5 étkezés!!!én csináéltam és már csak 2kg van rajtam,demajd januártól azt is le szeretném adni.Sok sikert!
2009. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!