Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld kávé kapszula vagy...

Zöld kávé kapszula vagy ananász kapszula?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok vélemények érdekelnek... Vagy hülyeség és pénz ki dobás?!
2014. márc. 5. 17:15
 1/5 anonim válasza:
A mésodik mondatod a válasz:) Mozogj rendszeresen- akár napi 20 perc lájtos, de folyamatos mozgásféle- pl. séta, és sok zöldség, gyümölcs, kevés szénhidrát- főleg délelőtt-, némi állati fehérje- leginkább tejtermék, és sok nyers mag. Ezek finomak ám, mindjárt eszem is egy kis szotyit!
2014. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez nagyjából mind meg van! Csak fokozni szeretném:-)
2014. márc. 5. 17:44
 3/5 anonim válasza:
Szia:) Zold kaverol nincs tapasztalatom,de ananaszrol van...Megvettem,szepen szedtem is,majd egy honap mulva azt vettem eszre,hogy csak jonnek es jonnek a kilok feljebb es feljebb...pedig nem zabaltam ,probaltam figyelni az evesre is.Szoval igen,az anansz kapszulara merem irni,hogy csak penzkidobas,sot en hiztam is. :/
2014. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kapszuláktól bár nem kell fogyást várni, de hízást se. Több helyen is olvastam, hogy elégedetlenek voltak, mert híztak tőle :) vicc :D Aki hízik, az nem ettől fog, hanem mert nem jó az étrendje!
2014. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jolvan okoska :) Ugyanugy ettem kozben mint elotte es utana,es megis hiztam,mikor abbahagytam ,furcs modon nem hiztam tovabb :) De te biztos jobban tudod :)
2014. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!