Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3futás és 2 súlyzós...

Heti 3futás és 2 súlyzós edzés + hasazás a futás napján, vagy a pihenőnapokon.1hónapon belül már lenne látványos eredmény bármilyen testalkatú emberen?

Figyelt kérdés

A kicsit hájason, a kicsit zsíroson ( tényleg minimálisan, olyan 10-15% testzsír%osan ), stb.

Első szempont az izomfelszedés és úgy gondoltam, ha futni járok mellette nem hízok zsírban. Másik, hogy ami maradt rajtam zsír diéta után azt miután szedtem fel elegendő izmot leadjam. (a zsírt)

Ha 1hónapon belül nem is de 2-3 már biztosan ?


2009. dec. 13. 20:52
 1/3 anonim válasza:
Én egy év alatt fogytam le 17 kg-ot heti 5x40 perc kocogással. Utána 14 kg izmot szedtem fel 2 év alatt szteroidok nélkül, heti 3 - 4 edzéssel.
2009. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisz85 ***** válasza:

Elsőként kedves előzőnek! Szerinted minden ember egyforma?! Minden ember azonos tiroid szinttel rendelkezik?! hmm?! Nem biztos hogy más is képes arra amire Te ha a genetikai adottságokat nézzük. A képes szó alatt azt értem, hogy adott edzés munka hatására, megfelelő táplálkozás mellett sem lesz akkora a változás mint a Te esetedben. Viszont van olyan is akinek másfélszerese az általad elért eredménynél. Amit sokan bebuknak az az, hogy azt hiszik, hogy a nagyobb intenzívebb edzésmunka hamarabb hozza meg az eredményt, sajnos ez nem így működik, és az emberi test alapvető funkcióival nincsenek tisztában.


A kérdezőnek pedig, nem fogod tudni elkerülni, hogy zsír is jöjjön fel ha az izomépítés a célod. A zsírégetés és az izomtömeg gyarapodás két homlokegyenest ellentétes biológiai folyamat. Jönni fog fel zsír is, amire ügyelned kell, hogy miután elérted a megfelelő izomtömeget és tónust, akkor megtartsd az izmozatod. Na ehhez kell fejben nagyon ott lenni, étkezések szinte percre pontos betartása, és grammra kiszámolt táplálkozás, a megfelelő edzés mellett.

Egyébként ettől függetlenül nagyon jól teszed ha jársz futni edzés mellett, a kaját hozzá kell lőni, tehát futás előtt is fogyassz kevés szénhidrátot és futás után is, magas fehérjebevitel, is fontos persze, de ezt gondolom tudod.

2009. dec. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10% testzsír mellett kimondottan sovány kellene legyél, szerintem nézz ennek jobban utána, ha már pocakod van akkor az nem 10-15% hanem annál sokkal több.

2-3 hónap alatt meg ne számíts olyan túl nagy változásra, ahhoz évek kellenek!

2009. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!