Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok csinálni /lányként/...

Hogy tudok csinálni /lányként/ olyan feneket, mint a fiúké, tehát 'semmifeneket'?

Figyelt kérdés
futás nem jó, mert rossz a környék, de valami gyors és hatásos módszert tudtok?
2014. márc. 10. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Minek akarod? Lányoknak a kerek fenék a szép :)

Egyébként annak lesz semmi feneke, alkattól függetlenül, akin nagyon kevés a zsír, általában sportolóknak van olyan. Úgyhogy a táplálkozásra nagyon oda kell figyelni, nem elég a mozgás.

2014. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy csak azért, mert utálom, hogy azt mondja mindenki, h nem vagyok se kövér, se vékony, pont jó, erre van rajtam vagy 6 kiló + és ez hol van? hát a fenekemen...
2014. márc. 10. 19:32
 3/17 A kérdező kommentje:
amúgy pl. a guggolás izmot növel vagy zsírt éget? mert eddig is viszonylag izmos voltam, de a combomon rengeteg az izom régi sport miatt, ezért a zsír látszik, na, de ha gugolok, akkor a zsír megy le vagy az izom növekszik INKÁBB?
2014. márc. 10. 19:37
 4/17 anonim ***** válasza:

attól függ, mit, mennyit eszel mellette

ez már tudomány :) de majd biztos jön valaki, aki pontosan le tudja írni

2014. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

hát nem nagyon tudok válogatni... menza kaja, szóval max koplalok délelőtt, ilyenek..

és amúgy amikor érezzük, h éhesek vagyunk, akkor a zsír gyorsabban ég? csak mert ha nincs tápanyag, valamit égetni kell az energiához és akkor az a zsír?

2014. márc. 10. 19:43
 6/17 anonim ***** válasza:

nem értek hozzá én ennyire, de nem így van

nagy vonalakban, ha nem eszel rendesen és éhezel, akkor az izom kezd el fogyni, égni

a zsír pedig raktározódik még jobban

2014. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
áhá! akkor ezért nem tudok olyan zsákot felemelni, amit 2 éve simán... 20 kilós, most szenvedek vele, persze benne van a fogás is de régen félkézzel ment.. akkor a zsírt hogy lehet égetni ha koplalással nem? ha gugolok (mégegyszer) azzal a zsír megy, az izom jöN???
2014. márc. 10. 19:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Milyen az a "semmifenek"? Ha jo feneket akarsz guggolj, fogyni nem fogsz, de izmosodik(formasodik) a feneked.
2014. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

szálkásító diétának nevezik,amikor a cél a zsírból fogyás.

3 óránként kell enni fehérjét némi rosttal,vagyis többnyire hús zöldséggel,meg tojás.

2014. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

He! Ugy latszik te meg nem lattal jo seggu hapsit.


"semmifenek" megtalalhato mindket nemnel egyarant.. De nem tudom abban mi a szep szamodra.

2014. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!