Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan ember hogy adjon le még...

Olyan ember hogy adjon le még magáról felesleget aki egyébként is kis súlyú?

Figyelt kérdés

Vagyok ezzel így én is, és még pár ember itt. A súlyom 47-50kg között mozog. Tudom egyből most mindenki majd mondja, hogy rajtad nincs felesleg stb. De van, ha hiszitek, ha nem. Viszont nem tudom, hogy hogyan adjam le azt, ami még megmaradt. Zavar ami van rajtam, mert estére olyan leszek kishíján mint egy pár hónapos terhes nő. Jövőre megyek középiskolába, és lesz úszás meg mindenféle, nem szeretnék addigra ilyen lenni. Szeretném ha kilátszódna a hasizmom (Van! nem is kicsi!, csak eltakarja a zsír fölötte!). Ha futni járok akkor lemegy?

14/F


2009. dec. 14. 16:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az előző válaszadó vagyok. Elfelejtettem, hogy nem a pocakod nagy, hanem minden más izmod kicsi még.
2009. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mivel te csak 14 eves vagy nem ajanlom hogy neki kezdj valamifele fogyokuranak...inkabb maradj az eves elott 50 felulesnel...vagy menj szaladni...barmi!Es egy picit probalj odafigyelni hogy ne egyel annyit hogy utanna fajjon a hasad!
2009. dec. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!