Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudhatnék 20 kg-ot...

Mivel tudhatnék 20 kg-ot szeptemberig fogyni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kardiózással! Futás futás futás! + Diéta!
2014. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2014. márc. 16. 18:12
 3/7 anonim válasza:
Menj el egy orvoshoz aki csinál neked személyes étrendet és elmondja mennyit sportolj:)
2014. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
én puffasztott rizst eszek meg ásványvizet iszom tegnap kezdtem el és már 3 kg-t fogytam és még nem kezdtem el sportolni...
2014. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mar 3 kg?
2014. márc. 17. 15:46
 6/7 anonim válasza:

Kedves puffasztott rizses válaszoló, ez nem hosszú távú megoldás. Ásványianyaghiány fog fellépni.

Szeptemberig nem javasolnám.

Főleg torna, zsírszegény és CH szegény, DE NEM MENTES diéta. A CH szükséges az agyműködéshez. Bár lehet azért van ennyi hülye tyúk a végére akik no CH-ot esznek ? :)

Javasolt személyi edző, esetleg dietetikus. Ha ennek anyagi hiánya van, akkor a fent említett futás, zsírcsökkentett diéta.

2014. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bellobig válasza:
Én január20-tól március 20-ig éppen 20 kg-t fogytam. Sok zöldség, gyümölcs, kefír. Kevesebb cukor,zsír, szénhidrát.De a lényeg, hogy bármit ehetsz, csak a kalóriabevitel alacsonyabb legyen a kalóriafogyasztásnál.A fogyás gyorsaságát e kettő különbségének a szabályozásával irányíthatod.
2014. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!