Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt heti fél-1 kilót...

Vannak itt heti fél-1 kilót fogyók? Tanácsra van szükségem! Egészséges életmódot folytatok, mégsem fogyok. Általánosságban írjátok le, mit esztek, mennyit mozogtok egy héten.

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Sokaknak 'egészséges életmódba' belefér gluténevés, mérsékelt keményítőfogyasztás, tejtermékek (például).


Illetve sokan nem jógáznak, nem qigongoznak, 'egészséges' életmód mellett.


Valószínűleg ilyesmi problémák lehetnek nálad is, persze csak tipp.

2014. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggeli: zabpehely tojásfehérjével/túróval/proteinporral

Tízórai: gyümölcs+olajos magvak

Ebéd csirkemell/hal + basmati rizs/quinoa + zöldségek

Uzsonna: túró/cottage cheese+zöldség (ált.: sárgarépa vagy paradicsom)

Vacsora: csirkemell+zöldségek


Heti 2 kardió és 2 erősítő edzés. Edzés után egy adag fehérjeturmix.

2014. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy átlagos napom:


reggeli: 4 szelet teljes kiőrlésű kenyér, sajt, plusz valamilyen zöldség( 1 paradicsom vagy egy paprika, vagy jégsaláta vagy uborka) ha van itthon akkor 4 szelet sonka is megy hozzá, vagy párizsi.


ebéd: párolt zöldség, vagy saláta, vagy leves 100grammnyi hússal vagy 30 grammnyi szójával - mikor hogy:)


vacsi: ugyanaz amit ebédre eszem


nasinak vagy diabetikus édességből eszem egy keveset, vagy gyümölcsből, vagy magokból egy kicsit. Mikor mihez van kedvem. Mindig mindent mérek és kalóriát, szénhidrátot számolok.


havonta 2x eszem spagettit is diabetikus tésztából szósszal, illetve heti 1x krumplis ételt is eszem.


Mindig nagyon odafigyelek a mennyiségekre. Ez a kulcsa az egésznek. 4 hét/-5kg-nál tartok.


A mozgásom úgy alakul hogy heti 5x 20 perc felülés, 3x 20 perc altestre torna, és 2x 20 perc súlyzózás karokra.


Ennyi.

2014. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ma

reggeli: 1 szelet kenyér avokado krémmel

tízórai: 2 szelet trappista sajt, pótkávé üresen

ebéd: 30 dkg zöldborsó főzelék, 6 dkg baromfikolbásszal

uzsi: két alma mikróban töppesztve, fahéjjal

vacsi: 7 dkg főtt tészta, 20 dkg brokkoli, 1 dkg pestoval keverve, tetejére pici parmezán. Ez így kb 1300 kcal. Mozgás 30 perc hasizomra (Kinect, Boris Pasternak), de mindennap mást mozgok, van amikor cardio, hátizom, popsi, stb, sok kinectes dvd-m van már.

2014. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

BUTASÁG IDŐRE OSZTANI A FOGYÁST.

A szervezeted őgy fogja elégetni a felesleges zsirt ha teszel érte.Spoertolsz,mozogsz rendszeresen,egészségesen eszel,ami meg is van ahogyan irtad.De nem lehet időhöz kötni a fogyás.Nem lehet ráereőltetni a szervezetedre hogy márpedig lefogsz adni egy kilót ezena héten ha esik ha fúj.Azegészségtelen.Kis koromban csófoltak hogy kövlr vagyok..az is votlam 10évesen hatvanon felül votlam elvoltam hizva.most vagyok 60 kg.15évesen.És izommal.ha 5 év alatt minden héten egy kilot fogytam volna,gondolj bele hol lennék..az egésuzségteélen hosszutávra kell gondolni..mertha egyszer csinálsz hibát,csak elég egyetlen egyszer,kezdhetsz mindent előről.Elég sok tapasztalkattal rendelkezem ugy gondolomÉs tanácssal..személyi edző,barátok,példaképem , és étrendtanácsadóktol összegyújtött infokkal csináltam végig..és nem heti egy kilokat fogytam..Túl sok.!Ne akard megszabni a szervezetednek hogy mennyit adhat le egy bizonyos idő alatt..Mert feladja.

2014. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
és az előbbi válazsomhoz még annyit hogy minden ételre szüksége van a szervezetednek..Hagyd ki a chipszeket pizzákat kenyeret, a tulzsiros kajákat..Csokit is ehetsz ,de mértékkle és oylan napokon amiokr nem kardio edzsé van .Én magambol indulok ki heti négyszer járok edzsőterembe súlyokkla edzeni,én kulturizálok.És mondjuk a kardio edzés is mindennapi nálam.Az a bemelegités.
2014. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy valaki 120 kg és 185 cm és abból akar fogyni heti fél kilót, vagy 60 kg és 150 cm. Teljesen más mennyiségeket kell enni, hiszen más a kalória felhasználása egy nagyobb testű embernek, a mozgás mennyiségéről nem is beszélve. Szóval ezt így hiába írja le bárki. Én 64 kg vagyok, napi 1 órát mozgok, a többi időben ülök és így 1000 kcal-t eszek naponta, ezt kb. elosztva, reggelire 250 kcal, ebédre 400, uzsonna 100, vacsora 250. Eddig így fogytam heti fél kilót. Próbáld ki a kaloriabazis.hu-t.
2014. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!