Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 155 cm 67kg 18 éves lány...

155 cm 67kg 18 éves lány vagyok.2 éve 45kg voltam. Abba hagytam sportolást, ami napi 1x étkezést és heti 6x5óra edzést jelentett. A BMI szerint 57kgmal lennék normál súlyú. Egy hónap alatt lehetséges? Nagyon kevés étkezés és rengteg futás mellett?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Normál étkezésekel, kenyér és krumpli mellőzésével meg intenzív futással sikerülhet. De minél több időt adsz annál könnyebb lenne. Két hónapot minimum adnod kellene magadnak szerintem. És a kaloriabazis.hu sokat segíthet. Számon tart mindent.

Sikert!

2014. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2014. ápr. 2. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
10kilót egy hónap alatt?? Lehetetlen, főleg zsírból nem. Ne a BMI-t nézd, hanem a tükröt, hogy milyen a zsír-izom arányod. A napi egyszeri étkezés nem jó, ahogy az általad betervezett koplalás is nagyon káros, azzal egy hónap múlva inkább hetvenre hízol.
2014. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!