Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírleszívást max. Hány...

Zsírleszívást max. Hány kilóig csinálnak úgy, hogy vissza is menjen a bőr szépen, ne maradjon löttyedt?

Figyelt kérdés

Eléggé hízékony típus vagyok, pedig kizárólag egészséges, friss zöldség, gyümölcs, száraz húsok és egyéb jó dolgok szerepelnek az étlapomon. Nem bírom a zsíros kajákat, pl. meki burgertől hánytam már vagy 2-3x ezért soha többé nem akarok olyan undorítóságot enni... akkor már csinálok itthon fini darált húsból és zöldségekből én magam hambit, ami egészséges is. A baj ott kezdődik, hogy nem ismerek mértéket még egy tál salátában sem és hajlamos vagyok befalni sokat. Ezért már volt 1x egy kisebb zsírleszívásom, amikor a barátságos 52ről 64re híztam.. és akkor a combomról, hasamról, karomról szívtak le zsírt, összesen 11 kgot. De most megint hízok, hiába mozgok, nekünk eléggé hajlamos erre az egész család, nem csak én. Érdekelne, ha pl felhízok 100 kgra, akkor gyakorlatilag leszívhatják rólam azt a 45-50 kgot? Ilyet lehet egyáltalán? Vállal ilyesmit egy orvos is? És ha esetleg valakinek 10-15 kilónál többet leszívtak már, annak jól visszament a bőre? nekem a 11 kg után tök simán visszament, pedig a hasamnál aggódtam egy kicsit, mert ha hízok nekem az szokott kijönni nagyon :S adtak valami jóóó drága testápoló félét, hogy az segít rugalmassá tenni a bőrt, miután leszívták a hájamat, de szerintem az 500ftos kis testápolóm ugyanolyan jó, már nem azért..:D

Tapasztalatok? Tippek?

fogyókúrás és életmód tanácsokat tartsa meg mindenki, engem csak a feltett kérdésre érdekelnek a válaszok,köszi



2014. ápr. 3. 03:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora a magassagod?

Ha nagyon meghizik az ember , mar a bör is nyulik es akkor , ha hirtelen leszivjak a zsirt , utana loghat a bör.

2014. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyibe került a zsírleszívás, és hol?
2014. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A zsírleszívás alapvetően nem testsúlycsökkentő művelet, hanem korrekció, kétlem, hogy 50 kg-t le tudnának szívni, akkor nem lennének gazdag dagadt emberek.
2014. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! én most készülnék csináltatni, te kinél voltál? Tudsz mutatni eőtte-utána képet? És mennyibe került? ez a 11kg az rendesen zsír, amit leszedtek? én azt olvastam, hogy max pár kg jön le...


köszi, ha válaszolsz

2014. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!