Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta elkezdtem a fogyókúrát...

Mióta elkezdtem a fogyókúrát nagyon ritka a székletem, ez normális?

Figyelt kérdés

kb 4 naponta járok wc-re, és akkor is csak nagyon kicsi a végtermék, szedjek be hashajtót vagy ez normális?

Napi 7-800 kalóriát viszek be a szervezetembe főként zöldségekből.



2014. ápr. 8. 08:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt elkezdtem addig napi 2-szer jártam wc-re
2014. ápr. 8. 08:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy zabagép lehettél. Ne izgulj majd beáll.
2014. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem keveset eszel. 800 kalória nagyon kevés.

Én nem zabálok, tök vékony vagyok és naponta 1-2x járok wc-re.

Ne szedjél hashajtót, inkább próbálj minél változatosabban enni, ne csak zöldséget.

2014. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lassul az anyagcseréd, biztosan mert nem eszel rendesen. Nem mennyiségre, hanem minőségre értve. Fogyókúra idején amúgy is kell a rost. Egyél zabkorpás dolgokat, bioboltban kapni natúr is, és belekeverheted egy csomó mindenbe. laktató és segít az emésztéseden.
2014. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:
A napi 7-800 kalória a nem normális. A többi a szervezeted normális reakciója. Lesznek ennél komolyabb problémáid is, ha ezt sokáig csinálod.
2014. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális, hogy ha éhezteted magad akkor nincs mit ürítened.
2014. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7-800 kalóriát felejtsd el! Gyógyszert felejtsd el! 0.9 kg körülinél hetente többet fogyni káros az egészségre. Maradj inkább 1500-1600 körül (kb 2000-et használsz el egy nap, így tehát még nagyon jó maradsz), ez még egészséges is. A 7-800 ereedménye nálam az volt, hogy szédültem, kómás voltam, nem tudtam koncentrálni, álmos voltam nem tudtam aludni stb. Ez para. Ja és az 1600 kalóriát vedd úgy, hogy rendes étrend (fele kb zöldség, vörös hús kevés) és ne olyanokkal szedd meg a kalóriát, hogy kóla ill. egyéb üdítők mert kalória van benne, de máshogy bomlik (nem is veszi fel mindet a szervezet), valamint a tápértéke meg igen csekély
2014. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már abbahagytam :)

17 kilót fogytam, 76 ról, most vagyok 59 :)

Jelenleg egészségesen élek, Június óta, napi 1500-200 kalória, és képzeljétek nem hízok, megmarad így :)

Szóval köszi mindenkinek. nem mondom hogy könnyű volt, de elértem a célom, és nincs rajtam zsír.

2014. aug. 11. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!