Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ilyen helyzetben...

Picurka0000 kérdése:

Hogy tudnék ilyen helyzetben diétázni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit fogyni főképp has tájékról, nem nagy a felesleg kb. 2 kiló. Kollégista vagyok így hát vacsorára vagy ebédre csak menzán tudok étkezni. Ezt lemondhatnám de valamilyen főtt ételt minden nap ennem kell amit máshogy nem igazán tudok beszerezni. A menzás kaja pedig nem igazán diétás. Próbáltam már sokféleképpen diétázni, sok gyümölcsöt ettem mellőztem a lisztes ételeket, mindent elolvastam már az interneten is ami segíthet, de sajnos amiatt hogy a suliba járás mellett még vásárolgatnom kéne mindig becsúszik valami olyan étel aminek nem kéne. Van mindennapos tesim de az nem sokat ér, próbálok eljárni futni amikor az időm engedi,de szeretnék valami hatékony módszert,tanácsot hogy bírhatnám ki hogy ne szegjem meg a diétát, szeretnék fogyni a nyárra.16/L

2014. ápr. 12. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha a vacsit kihagyod , vagy csak gyümölcsöt eszel helyette.
2014. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mond csak ha eltünteted az a két árva kilót, akkor mi marad a hasadon? Csak mert egy lánynak nem áll jól az, ha nincs egy minimális hasuk sem! Ami 16 évesen kis felesleg ott van a hasadon, az nem véletlenül van, és nem azért, hogy téged bosszantson!
2014. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első köszönöm:) Második tudom hogy sokan gondolják így de engem ez nagyon zavar, sajnos örök álmom a felesleg nélküli has és nem nyugszok amíg azt el nem érem.:)
2014. ápr. 12. 23:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ebédre egyél főtt ételt, vacsorára, ha teheted, csak valamilyen salátát, zöldség vagy gyümölcsfélét. A hasprés vagy felülés is sokat segít a hasra lerakódott feleslegen, ha rendszeresen csinálod.
2014. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!