Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a különbség az aerob és a...

Mi a különbség az aerob és a kardio edzés között? Melyikkel lehet hatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 10:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
Aerobbal. Kardió gyorsabb mozgás, akkor a szénhidrátot égeted el. Aerob lassabb, folyamatos mozgás, mely során a zsír ég.
2014. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Dehogy. A kardió a jobb, mert ott izmot is építesz. Taposógép feneket izmosít, futógép az egész testet edzi, a bicikli az meg a kondidat. Én soha nem tartottam sokra ezeket az aerobik lötyögéseket, mert kb. - már bocs - de a sz*rnak adsz egy pofont.
2014. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 18. 11:41
 4/14 anonim ***** válasza:

2-ik fogyatekos ne halgass ra

[link]

2014. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dr filippo ongaro ***** válasza:
45%
1/4 és 2/4 válaszolók 1-s üljetek le! A kardió edzéssel mióta építesz izmot? Miért van ezen az oldalon ennyi buta ember???
2014. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Attól még, hogy belinkelsz mindenféle okosságot, amit sok okos ember nagy okosságában kitalált, hogy most ez a trendi, attól még rohadtul nem lesz igaz pláne nem jó.


Én kb 10 évet edzettem barátom és csak mondom, hogy a hagyományos edzésnél semmi sem jobb, sem kondíció teremtésben, sem alakformálásban sem erő és izomzat fejlesztésben. Az ilyen lötyögések a hobbi sportolóknak való akik igazából semmi komolyat nem akarnak elérni, viszont ki akarnak dobni egy rakás exrta pénzt.


Az aerobic azoknak jó, akik professzionálisan űzik azt, akik csak hetente 2-4 alkalommal járnak le azok csak álltatják magukat. Pont. Jah csak a miheztartás végett írom, hogy kardióval, meg hagyományos kondizással kb 30kg-ot fogytam le egy év alatt, és kb 20kg izmot is felszedtem ez alatt az idő alatt mindenféle cucc nélkül. Szal nekem hiába linkelgetsz ilyen cuki kis cikkeket, legfeljebb körberöhöglek. :D

Egyébként kedves hármas borzasztó értelmi érettségre utal a hozzászólásod. :D

2014. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
bocsánat, elnéztem a sorszámokat, nem a kérdezőnek ment a válasz, hanem kedves #negyediknek.
2014. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

kedves dr filippo.


A kardio edzés mint olyan, olyan tevékenységekből áll mint pl a futás, a biciklizés és a taposógép melyeket említettem. Namármost, ha tegyük fel minden nap futsz 30 percet mondjuk 9-10-es fokozaton, az nyilván igénybe veszi a tested és ennek folytán az izomzatodat is, nyilván fejlődni fog a lábadon található izomzat, hiszen a súlyodat cipeled erőltetett tempóban, de javíts ki ha tévedek. Egyes atomfizikusok még azt is merészelték feltenni, hogy erősíti az efféle igénybevétel még a felsőtestedet is.

A biciklizés mint olyan megint a lábat és a feneket erősíti, pláne ha az ironman típusú edzést választod. Nyilván ha rendszeresen használod a taposógépet egy idő után egészen biztos, hogy a fenékizmaid illetőleg a combjaid is meg fognak jelentősen izmosodni.


Nem csalás, nem ámítás ugyanis én kövér csajokkal edzettem együtt, mivel én is túlsúlyos voltam amikor elkezdtem járni terembe, és kb 3/4 év alatt transzformálódtak ezek a kövér csajszik igen szemrevaló hölgyekké.


Mivel kedves kérdező is valami hasonlót szeretne, én csak a legjobb és leghatékonyabb alakformáló metódust osztottam meg.


Nyomjál még légyszi kedves dr filippo pár nagy okosságot kedves pajtásoddal aki linkelget. lécci lécci

2014. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki kérdezett itt aerobikról? Ez a kérdés:Mi a különbség az aerob és a kardio edzés között?Az aerobik nem aerob! A két edzésforma között a pulzusszám tartomány a különbség (pl. lehet bringázni aerob vagy kardió tartományban is).Az izomépítéshez megfelelő étrend+edzés+pihenés kell.A kardió edzés alapvetően az állóképesség növelésére való,izmosodáshoz csak nagyon mérsékelten alkalmas.Arra sokkal hatékonyabb a súlyzós edzés.
2014. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja,és még egy "atomfizikai" kérdés:ha a futás olyan marhára izmosít,akkor a futók miért olyan rohadt vékonyak?
2014. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!