Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb fogyasz...

Melyik a leghatásosabb fogyasztó kapszula?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már az ezredik ilyen kérdés, de nem találtam hasznos választ.

Felszedtem pár kilót. Nem vagyok kövér, de nem ilyen szoktam lenni és ezért zavar. Most nagyon nagy az elhatározás bennem, mindent meg szeretnék tenni ennek érdekében...

Tudom, hogy a sima kapszulától nem lenne változás, de ha eljárnék futni, tornáznék, megfelelően ennék akkor látványosabb lenne az eredmény, ha szednék kapszulát?


2014. ápr. 21. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

na most az ilyen kimondott fogyasztó szerek semmit nem érnek, ezektől önmagában nem lehet fogyni de arra jó hogy rásegítsen.


Én is fogyózok már egy jó ideje sokat is változtam, meg is vagyok elégedve magammal, bár van még dolgom bőven mert a tényleges változásom most kezd el bekövetkezni.


Én növényalapú kapszulát szedek pontosabban szűztea kapszulát ez amolyan anyagcsere gyorsításra segít rá, jó a fogyókúrához is, persze akinek nehezen megy a nagy dolog azoknak javasolják elsősorban mert mégis jobb mint a gyógyszer, mert ez mégsem az.

Egyetlen mellékhatása van hogy könnyen foshatsz tőle amolyan hashajtóként felel meg de nem azonnal hat kb 10-12 óra múlva kezd el, vagy még több is, ez már egyén függő.

Adagolása napi 3 de én csak egyet szoktam reggeli előtt és annyi.

Ez bőven jó. Zsíroldó hatása van meggátolja a felesleges tápanyagok felszívódását de mégsem épülsz le tőle, gyorsabb lesz az emésztésed is tőle.

Viszont önmagában ettől nem fogsz lefogyni de megállítja az esetleges hízást, ha fogyni szeretnél de nagyon nem akarsz diétázni sem célszerű napi 3-4 szer enni csak vagy többször keveset viszont erős tévhit az hogy este 6 óra után már nem szabad enni, ehetsz de teljen el 2 óra minimum mire aludni mennél evés után.

A lényeg kerüld a felesleges kalória bevitelt, egyél változatosan zsíros, cukros ételeket meg a nasikat mellőzd amennyire lehet de 1 hét bűnözés belefér természetesen. Szénhidrát bevitelt is csökkentsd de fontos hogy nem szabad teljesen elhagyni. Emellett tornázz, kardió edzés kell elsősorban de ha nem akarsz izomból fogyni akkor súlyzós edzés sem árt, de inkább saját testsúlyos edzést javaslom pl fegyencedzés. Ezzel nem hogy soványabb leszel de feszesebb izmosabb is lehetsz ami járhat néhány plusz kilóval de kinézetre mégis jobban fogsz kinézni.

2014. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint heti 1 bűnözés, bocsi elírtam :)
2014. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

"mindent meg szeretnék tenni ennek érdekében..." - Jó hozzáállás. Tegyél is.


"Tudom, hogy a sima kapszulától nem lenne változás," - Nem bizony. Úgyhogy hagyd a fenébe.

2014. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Adipex.tapasztalatbol mondom. Pörögtek lefele a kilok.
2014. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Találtál hasznos választ, mert szinte minden ilyen kérdés alá leírjuk, hogy nem léteznek fogyasztó kapszulák, szerek.


És ez a leghasznosabb válasz, mert segítségével el tudsz kezdeni a táplálkozásodra odafigyelni, amin a fogyásod múlik.

2014. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekem az segített, hogy elkezdtem rengeteg VIZET inni...

+Rostosabb étrend.

Kapszulát többet is próbáltam - SEMMI változás.

2014. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a takarítás. Hiába takarod le csipketerítővel a poros asztalt, szekrényt, hiába teszel szép szőnyeget a mocskos parkettára... Nem az a megoldás.(Attól még koszos marad.) Ez csak felületi siker. Mélyre kell hatolni, és tartós eredményt érhetünk el.
2014. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fosatós teákat felejtsd el, amit az első is írt, a gyorsabb anyagcsere nem azt jelenti, hogy gyakrabban jársz wc-re. Néha-néha lehet, de az a baj, hogy a hasznos tápanyagok, vitaminok felszívódását is megakadályozod vele és nem egészséges, hogy iritálja a gyomrod, így nem szabad ilyeneket használni minden nap.
2014. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legahtásosabb kapszula az antizabálás.
2014. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én már szedtem több féle tablettát és egyik sem hatott. Valamelyiket a "tv-ből" rendeltem, méreg drágán... Valamelyiknél kiderült hogy öli a májamat, valamelyiknél pedig hogy hamisítvány volt. Ki tudja mivel volt az tele és milyen örök károsodásokat okozott a szervezetemben? Ezek a tabletták vagy kamuk, vagy azért fogysz tőlük mert szó szerint megölik a szervezetedet, nem csak a zsírt bontják le. Nagyon megbántam mindent, ha tehetném visszaforgatnám az időt... Még ha lenne olyan tabletta ami tényleg fogyaszt, azt sem venném be az biztos. Gáspár Evelin állítólag egy tablettától fogyott le, de mondja is hogy megbánta és tönkretette teljesen a szervezetét, felborult minden, aludni se tud. Kérdem én.. megéri? Szedtem a zöld kávé kapszulát is, ami állítólag fogyaszt és egészséges, de abszolút nem hatott... Tudod mi hatott? Az, hogy megváltoztattam az életmódomat. Elkerülöm a mérgeket, próbálok kevés szénhidrátot enni és olyan kajákat, amik egészségesek, tehát hamar lebontja a szervezet nem pedig tárolja sokáig és ott rohad bennem.. Az is egy megoldás ha ugyanazt eszel mint eddig, csak a felét vagy harmadát, viszont a narancsbőr, stb nem fog elmúlni, csak ha egészségesen élsz. Nem mindegy hogy egészségesen fogysz le, vagy koplalva. Koplaltam én már eleget, és mindnek a duplája jött vissza. A sok folyadék ami nagyon fontos, és a mozgás! Az egészség legyen az elsődleges célod és a kg is szépen fog lefele menni. Mozogj, az gyorsítja az anyagcseréd... nem muszáj futnod ha nem szeretsz, válassz egy sportot amit élvezel így nem lesz teher. Én pl. görkorizom és imádom!
2014. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!