Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » újra szeretnék szálkás testet...

újra szeretnék szálkás testet elérni tudva hogy az izom kirajzolodik pl:comb, kar. Hogyan is lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Hány hónapba telik bele hogy az alapizmom megmaradjon csak a zsir menjen le rolam? 14-15 évesen olyan voltam csak most meghiztam (10-11)kilot és sajnos a testzsir nagy rajtam.

Készen állok bármire hogy ismét elérjem ezt a jó alakot!!

de mit javasoltok?


2014. ápr. 26. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha úgy kívánod elérni a zsír csökkenését, hogy csak fogyókúrázol és közben nem mozogsz, akkor nem csak a háj, de az izom is lemegy rólad.


Én azt javaslom, hogy próbálj meg egészségesen táplálkozni, alacsony kalória, valamint szénhidrát tartalmú ételeket fogyasztani! Emelett természetesen szükség van mozgásra is!


Ha az izomtömeget növelni akarod, akkor speciális izomerősítő gyakorlatokra van szükség (súlyzózás, torna, gyúrás). De ha ezeket csinálod, nem leszel vékonyabb, csupán az izmaidat növeled. Ha vékonyabb alakot akarsz és nem célod az izomtömeg növelése, akkor inkább csak aerobic típusú mozgásokat, vagy kocogást válassz.


Fogyassz sok fehérjét (amit főként húsban, tojásban, tejtermékekben és egyes zöldségekben találsz meg, pl. szója, bab.), mert a fehérje elengedhetetlen az izomtömeg fenntartásához.


Vigyázz a cukorral, süteményekkel, az olajban sült ételekkel és a lisztből készült termékekkel (kenyér, más pékáruk, sütemények, tészták), mert ezek hízlalnak, és gátolják a zsír lebontását. A tartósítószert tartalmazó ételek (pl. chipsek, instant kaják stb...) szintén gátolják a szír felszívódását, méreganyagként raktározza őket a szervezet, és narancsbőrt okozhatnak!


Az alkohollal szintén lény óvatos, mert tudni illik, hogy hízlal, ráadásul károsítja az izomszöveteket!


Remélem, tudtam segíteni ;)

2014. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!