Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag gyorsan nagy súlytól megszabadulni? 14 éves vagyok,170cm,85kg. Tudom, hogy ez NAGYON sok, és szeretnék segítséget kérni.

Figyelt kérdés
Kb. nyár végéig szeretnék lefogyni. Nem kérek negatív kritikákat, csak esetleg valami edző dvd (amit meg lehet találni interneten) vagy valamiféle fogyókúrás módszer érdekelne. az alap, hogy nem eszek annyit, mint eddig, csokit sem eszem (bár szerintem eddig sem ettem túl sokat, és csokit is csak ritkán ettem) Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz!

2014. ápr. 27. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint eddig nem az édesség volt az ellenséged, hanem talán inkább a péksütemények? El kell hagyni a lisztes ételeket (tészták,kenyér,péksütemény) és persze a cukros üdítőket, ha voltak. Nem keveset kell enni, mert akkor belassul az anyagcseréd, hanem inkább máshogy. Fehérjedús, szénhidrátszegény ételek kellenek napi 5-6 szor sok zöldséggel. Néha egy kevés gyümölcs is mehet, de azok is cukrosak általában, szóval inkább délelőtt. A fogyás nagyrészt a diétán múlik, sportot válassz olyat, amelyik szimpatikus
2014. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A
2014. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Az elsőnek teljesen igaza van!


Én még kiegészíteném annyival, hogy sok folyadékot kell bevinni a szervezetbe. [ami nem cukros lötyi, tehát VÍZ!:)]


Menj bicózni, úszni, futni. Mindegyik nagyon hatásos, mindegyikkel látványos eredményeket érhetsz el.


Mérd le a méreteidet, mell, derék, csípő, comb:) És nyár végén is mérd le, ezekben a fontos a változás! Mert lehetsz 170cm 85kg IZOM vagy lehetsz 170cm 85kg zsír:)


Sok sikert!

2014. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A guggolás,kitörés,hasprés, biciklizés,ugrálókötelezés szerintem nagyon jók. És persze a több víz. Rubint Réka vagy Péntek Enikő videóik között is találhatsz jókat.
2014. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mi a cél, de irreális célkitűzések ne legyenek, mert az elveheti a kedvet. Első héten még lehet, hogy lemegy 3-4 kiló, de utána már csak heti 0.5-1 fog lemenni. Ez a normális fogyás üteme, ha ennél gyorsabb, akkor nem csak zsír megy le, hanem izom is, ami nem tesz jót a kinézetnek, mivel az izom határozza meg az alakot. Nyár végére talán kicsivel 70 alatt a reális, szerencsére még ennyi idősen a bőröd könnyebben alkalmazkodik. Jobban nézhetsz ki nyár végére, jobban érezheted magad, de ez lassú folyamat, jövő nyárra viszont igazi bomba alkatod lehet.
2014. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm mindenkinek a választ! Igazából nem ittam eddig sem cukros üdítőket, mert nem szeretem, tesóm miatt van itthon szörp, de ha azt mondom,hogy 1 héten 1x megiszok egy pohárral, akkor már túlzok... Igazság szerint lovagolok, meg vannak lovaink is (többek között miattuk szeretnék fogyni). Sajnos a futás, mint sport nem igazán megoldható, de esetleg a séta igen.. mindenkinek ment a zöld kéz :)
2014. ápr. 27. 18:34
 8/11 anonim válasza:

Sok sikert!:) Ha feladnád, gondolj bele, hogy miért kezdted el;)

3. válaszoló

2014. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És amúgy lány vagyok.
2014. ápr. 27. 18:42
 10/11 A kérdező kommentje:
És amúgy nem sok picit az 5, 6x-i étkezés? Eddig 3x ettem naponta.. Meg kb mikor kell enni? (reggel, délben este..)
2014. ápr. 27. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!