Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak lassan? -Tudom...

Hogyan fogyjak lassan? -Tudom kissé őrült kérdés.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy túl gyorsan fogyok. És, ebből kifolyólag nem zsírból, hanem izomból vesztek tömeget.

Ez, nem azért van mert annyira puffancs lennék (120 kilósan könnyebb fogyni mint fele ekkorán, 60-on) egyszerűen szerencsés alkat vagyok. (Amúgy ez miért van? A csontozat, genetika miatt?)

Szóval az az ötlet támadt bennem, hogy többet sportolok és akkor hátha "kiegyenlítem". Ez, jó megoldás? Csak, mert naponta 20 percet futni, senkinek az égvilágon nincs ereje... Plusz, én tényleg nem vagyok az a sportos típus... (Mozgok, napi 30-40 perc sétát, ritkán futok, és heti 2x tornázok de azt is csak a "light"-os féléből). És, ez nekem bőven elég... Lehet okolni, vádaskodni a lustaságomat, de igazából nem erről van szó. Mivel közveszély vagyok bármely sportot nézzük, nem látom értelmét, hogy gyanútlan emberekre rászabadítsam magam... (Vannak ügyetlen béna emberek is, ne feledjük...)

Így, rengeteg testnevelés traumáimmal együtt kérdezem; Hogyan tudnék lassabban, zsírból fogyni?

A válaszokat köszönöm!



2014. ápr. 29. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Csak, mert naponta 20 percet futni, senkinek az égvilágon nincs ereje..."


A túlnyomó többségnek van.


Miket eszel? Nem koplalsz? Nem vagy cukorbeteg?

2014. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kalória számolással beállítod a megfelelő fogyási ütemet.

heti fél kiló mínusz az ideális.

és az az eszetlen logika amúgy honnan jött,hogy ha sportolsz diéta alatt,akkor lassul a fogyásod?

diéta=kalóriadeficit

ezalatt edzés=megemelt kalória igény

a végeredmény még gyorsabb fogyás.

2014. ápr. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!