Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kardió mellett mennyi az...

Kardió mellett mennyi az ajánlott kcal bevitel?

Figyelt kérdés

Tervem az, hogy jövőhéttől eljárok konditerembe és amíg a fizikumom nem ér el egy jobb szintet, addig csak kardiózom.

(bicaj, taposógép, ellipszis-tréner).. aztán majd idővel súlyzós edzések is csatlakoznának.

Szóval egy héten 3-4 alkalommal biztos letudnék ugrani kondiba 1-1 órára.

Kérdésem a következő: Ha rosszak az étkezési szokásaim, azaz rendszertelen az étkezésem, hol eszek hol nem... ezt hogyan korrigáljam a kalóriákat illetően? Mennyi az ajánlott bevitel ami kell és az alá nem mehetek?


156 cm és mára már sajnos 60 kg vagyok.

Célom ledobni jó 7-8 kg-ot.

25/N


Köszönöm előre is!



2014. máj. 3. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Kardio az allokepessegi edzes, nem opnimalis zsirveszteshez, izmot sem tudsz vele epiteni, inkabb kellene a sulyzos edzes es az aerob.

Nem tudni mit csinalsz nap kozben, ha irodaban ulsz es a wcpapirt is daruval emelik a seggedhez, akkor a klaoria deficitet csakis aerob edzessel szabad fenttartani.

2014. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sosem számolgatok kalóriát, csak figyelgetem a súlyom, mert úgyis látszik, mennyi az a mennyiség, amitől fogyni kezdek. Persze ne állandóan a mérleget bámuld, csak mondjuk 3 naponta. És az sem mindegy, mit eszel! Sok zöldség, gyümölcs, sovány fehérje. Egyéb szénhidrátot minimálisat, és rengeteg víz.
2014. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Irodai munkát végzek, de ez nem azt jelenti kedves 1.hozzászóló hogy a wc-papírt is daruval emelik oda ahova való. Nagy tévhitben vagy kis barátom, ha így gondolkozol. Valóban irodán vagyok de mellette sokat kell mennem és rohangálnom az ügyek elintézését illetően. Lehet hogy ez a ritkábbik eset.

A kardió igenis fogyaszt,saját tapasztalat!! Nekem bevált ezért is fogom azt csinálni újra.


2. hozzászólónak a véleményét köszönöm!

2014. máj. 3. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!