Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásítani szeretnék, hogy...

Szálkásítani szeretnék, hogy tudom megoldani ilyen életvitel mellett?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 164 cm és 58 kg.

Délutántól késő estig dolgozom így a reggelim az délelőtt 10-re esik, mert addig alszom. Húst,tojást,tofut vagy szóját eszek zöldséggel, barna rizzsel vagy valami teljes kiőrlésű gabonával. 13 órakor edzek, utána iszok egy fehérje turmixot és eszek hozzá pár korpás kekszet. Ezután megyek dolgozni és a munkahelyemen vacsizok 19 órakor. Ez viszont rendelt kaja, de egészségesen elkészített főtt étel. Meg szoktam inni tejeskávét, egy nap 1-2x. És néha eszek édességet (sütit), de csak hétvégén ha anyukámnál vagyok.

Hát ennyi. Ezzel tökéletesen tartom a súlyom, de mit csináljak hogy fogyjak is? És csak zsírból, mert már kicsit izmos vagyok és szeretném ha így is maradna.



2014. máj. 9. 17:37
 1/1 weapon válasza:

3 út van!

Én azt javaslom hagyd el szóját, mert vannak akiknél bekavar a hormonháztartásba...próbáld kiszámolni,mennyi kalóriát vihetsz be kb. egy átlagos napon, és mennyi lehet az elégetett kalóriád, ez megterheléstől függhet, mert ha ülő munkát végzel, akkor bakfitty.gyümölcsöt is egyél,azt nem is írtad.Ezekben a teljes kiőrlésű dolgokban én nem hiszek, hogy nem hízlalnak kevésbé, maximum,csak egészségesebbek, mint a fehér lisztesek, de én alapbólazt javaslom, hogy cukortól és lisztől érdemesebb megszabadulni.Ajánlom a paleó étrendet.Ja és ne idd a fehérje turmixot,mert azt tömegnövelésre szokták.te inkább kardióz sokat, igyál napi 1 liter zöld teát. tehét no cukor, no liszt!

2014. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!