Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a Speedfitness...

Próbáltátok már a Speedfitnesst? Vélemények?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokan próbálták.


Nem hozza a normál edzést. Nem mozogsz jobban tőle. Súlyzóval vagy valami jobbféle sporttal többet érsz.

2014. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam. Nálam látványos volt az eredmény.

Combról - 6 centi, hasról -4 centi. stb

Súlyban nem volt más, de szerintem ment le zsír és izom erősödött.

2014. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ez mennyi idő alatt, ha megkérdezhetem?

Visszajött?

2014. máj. 19. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
8 alkalom alatt, és visszajött de csak azért mert vizsgaidőszak következett és mindenféle butaságot összeettem és nem mozogtam :) Most tervezek újra bérletet venni majd
2014. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
43%
Szóval elkezdted a speedfitnesst. Tartottad az étrendet és fogytál. Majd visszatértél a régi étrendedhez és vissza híztad :) ugyan ezt az eredményt elérted volna speedfitnes nélkül. Egész egy nagy kamu. Étrended miatt fogytál.
2014. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző...Nem az étrend miatt fogytam, mert a speedfitness mellett is mindenfélét összeettem. De vizsgaidőszakban különösen. Energiaital, édesség, sok sok péksüti stb stb. Csupa kalória.

Speedfitness mellett még több időm volt és főztem magamnak. Pörköltek, tészták minden ment akkor is :D

2014. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!