Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért épül vissza az izmom ha...

Miért épül vissza az izmom ha nem is edzek?

Figyelt kérdés

Versenyszerűen kajakoztam, de abbahagytam a suli miatt. Ezután felcsúszott néhány plusz kiló és nem éreztem benne jól magam. aMúgy is le akartam adni magamból izommal együtt, mert túl erősnek találtam magam hátban és vállba. Nem néztem ki jól ruhában... nem voltam nőies. Aztán átestem a ló tloldalára és anorexiás lettem. Nem csak egy kicsi, de minden plusz izom eltűnt rólam. Szinte csak a létfenntartáshoz szükséges izmok maradtak. Csontsovány voltam. Most hogy újra helyesen táplálkozom már jönnek vissza a kilók. A probléma az, hogy nem zsírban, nem nőies vonalakat kapok, hanem újra megjelennek az izmaim pedig már nem is használom őket. Pedig alapvetően nem egy szálkás, fiús alkat vagyok. Megvan a nőies formám, de mégis jön a vállizom, a karizom és a hátizom vissza. Miért?

17/L


2014. máj. 23. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van némi probléma fejben (ezt nem sértésként mondom, csak tényként)... Olyan túlzott izmokat tuti nem kapsz edzés nélkül, a normálisak pedig kellenek. Az anorexiás alapizmokon túl csak hájat akarsz? S szerinted az a nőies? A skinny fat?
2014. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az. Csak nem akarok vállakat, meg karokat meg hátat. Vékony karokat szeretnék. Nőies alakot, de az izmom visszaépül nagyonrdurván...ha hiszed ha nem. És nem szeretném.
2014. máj. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!