Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 éven túl sikeresen lefogyot...

30 éven túl sikeresen lefogyott emberek, hogy változott az arcotok, az arcbőrötök, miután lefogytatok, öregebbnek, vagy fiatalabbnak néztek ki?

Figyelt kérdés

Milyen lett az arcbőrötök állaga? Aki ír, még kérem, írja mellé, hogy hány éves, és hány kilót fogyott le, mennyi idő alatt sikerült?

Megérte arc szempontból lefogyni?

Vagy hiába lett jobb az alak, ha a fej sokkal öregebbnek tűnik? Kinél hogy alakult ez a fogyás utáni időszakkor?



2014. máj. 25. 04:16
 1/6 anonim válasza:
100%

Ne haragudj, én le0rnám az egyik tanárnőm tapaszatalatait amit én észrevettem rajta.

40 éves, szőke nő, és totál úgy néz ki mint egy 25 éves jó nő. Neki pl totál megérte, csodálom is hogy nincs élettársa mert k**va jó nő !!!

Ő mondjuk aerobicozik szinte minden nap, múltkor mondta hogy az étrendjére is nagyon odafigyel (speciális kenyér stb) és minden nap jár aerobicra.


Megérte vagy nem? Nála NAGYON !!!

Minden ruha szuperül áll rajta, és nagyon szép és fiatalos arca van vele.

Ő legalább 10-15 kg-t fogyott.

2014. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsi a szóismétlésért :D
2014. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En egy ev alatt 16 kilot fogytam , 37 eves vagyok

Fiatalabb lett az arcom , mert mig köverebb voltam , a vonasaim elmosodtak, formatlan nagy pufók arcom volt, igy megint van arcformam es nem lettem rancos!

2014. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

37 évesen fogytam tizenpár kilót. Mivel duplaennyit kéne, a legmakacsabb helyen (has) alig történt változás, de pl. az arcom drasztikusan megváltozott, előnyére. Ilyen pufók, kisszemű sosem voltam, de azért roppant kerek volt a fejem. Most sokkal jobb tükörbe nézni.

Az arcbőröm olyan, mint volt, nincs vele probléma (kissé zsírosodik, de nem vészes). Öregnek tuti nem látszom, szép pedig sosem voltam :D

2014. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok, 25 kilót fogytam. Az arcom sokkal szebb lett, azt mondják 10 évet fiatalodtam :) A hasam sajnos lóg, és a karomon meg a mellemen is látszik. Mondjuk ha simán állok, nem olyan vészes, ha mozgok akkor nagyon látszik. Az arcomnál csak a toka rész zavar, mert jóval kisebb lett, de nem feszes. Összességében nem kérdés hogy megérte. Még fogyózok.
2014. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De örülök ezeknek a válaszoknak! :)

Én most vagyok 31 és kellene fogynom - betegség miatt sajnos másfél évig kellett mindenféle anyagcsere összezavaró gyógyszereket szednem, ezért szedtem fel, előtte maximum 8-9 kilót kellett volna - 32 kilót.

Nemrég voltam vizsgálaton, végre kiürültek a gyógyszerek, tehát elvileg lassan normalizálódik az anyagcserém.

És elkezdhetek sportolni és fogyni.

Nagyon paráztam eddig, hogy az arcom, ami most egy szép kis babaarc, sose néznek még ekkora súllyal se 25 évesnél többnek - nehogy tönkremenjen a fogyásban.


Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg leírnátok, hogy mennyi idő alatt fogytatok?


Első válaszoló, nagyon örültem a Te válaszodnak is, tökre szimpi, hogy így állsz a tanárnődhöz! :)


Mindenkinek ment a zöldkéz!

2014. máj. 26. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!