Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Paleolit diéta vagy Testkontroll?

Paleolit diéta vagy Testkontroll?

Figyelt kérdés

Valakinek van valamilyen tapasztalata bármelyikkel - esetleg mindkettővel - kapcsolatban? Nagyon megköszönném a véleményeket!


Nem fogyáshoz kellene, életmódszerűen szeretném ezek közül valamelyiket követni. Azt tudom, hogy elméletben melyik hogyan működik, az érdekelne, hogy a gyakorlatban mennyire tartható, kifizetődő a módszer.


Melyiket javasolnátok 18 éves, kicsit mozgó, normális testsúlyú lánynak?



2014. máj. 27. 07:52
1 2 3 4
 1/38 Mi közöd Tőle ***** válasza:
20%

Gyorsan rágoogleztam mi az a testkontroll. Ott voltak a péksütemények egy képen, be is zártam az oldalt.


Paleo hosszú távon tartható étrend. Tulajdonképpen ez a normális étrend és nem a gabona, tej, keményítő, cukorzabálás.

2014. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
39%

Lehet maglisztes péksütemények voltak, azokat paleós képeken is megtalálhatja az ember (holott nyilván nem ezeknek kellene a mindennapi étkezés gerincét, de még kiegészítését sem adniuk)


:D

2014. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
2014. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

kérdező olvasd el ezt

[link]

2014. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
25%

Héé héé én az Indexet ki tudom egészíteni!! :DD


Kulcsszavak:

zsIndex, áltudomány, liberalista szivárvánnyulak :D

2014. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Jó ez az indexes.


[link]


Nem hittem volna, hogy van még egy ilyen barom aki így eszi a marhát, mint egy péksüteményt.

Követendő példa lenne, akkor mindenki ezt rágná suliba, munkába menet, és szép lassan visszafejlődnénk.


Vissza az őskorba cím tökéletes :D Hm, hányingerem is lett ahogy megláttam ezt a palit...

2014. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
25%

Én kb. így eszem.


Ilyen jó puha füstölt husit, munkahelyen szóvá is tették hogy mit eszem. Részletkérdés, hogy én azért felszeletelem, de haraphatnám is. A hús pedig valójában nyersen is fogyasztható, vitán felül áll hogy normálisabb kaja mint bedobni egy fornettit.. :D

2014. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Na, akkor szép sorjában..


#1: A Testkontroll nem csupa gabona és péksütemény, sőt! Éppen ellenkezőleg. Arról meg, hogy neked mi számít "normális" étrendnek, inkább nem nyitnék vitát.


#3 rosszkilány: Ez mi? xD Sajnálom, de nem áll módomban minden nap rendelni valami diétás diétás menüt, magamnak pedig nem tudok "bazsalikomos light krumplipürét" csinálni..


#4: Köszönöm, elolvastam. :) Sok igazság lehet benne, több helyen is láttam már hasonló véleményeket a paleóról. Ez elég összeszedett cikk volt, ráadásul a Szegedi Tudományegyetemről, szóval valószínűleg van is némi megalapozottsága. :)


#6: A pasi undorító! Pfúj! :P


#7 MinimoRris: hogy vagy képes te ezt így enni?! Ok, normálisabb kaja, mint a fornetti, de akkor is! Blöeh..

Amúgy meg: liberalista szivárványnyuszik?! Te is 1AÉ-n nőttél fel, mi? :D


Másrészt nem kellene mindenre rávágni, hogy áltudomány, ami akárcsak megkérdőjelezi a paleo táplálkozás helyességét. Igenis érdekes, és el lehet gondolkodni rajta. És ha ez az áltudomány, akkor szerinted mégis hol van az igazi?!

Világosíts fel, könyörgöm, de ha mindig csak vagdalkozol ezzel a szóval, akkor egy idő után eléggé értékét veszti és unalmas lesz.


Jó, szóval, köszi minden eddigi választ :D, ha van még valami, akkor jöhet nyugodtan! :)

2014. máj. 27. 13:26
 9/38 anonim ***** válasza:

Figyelj csak, én jobbat olvastam..


Elmira kedvence:


Fokhagymás, kesutejszínes csirkemelltokány, színes karfiolmorzsa


Milyen az a színes karfiolmorzsa? Csillámpóni ráhányt, vagymi?


Én se rendelnék tőlük.. nem is azért küldtem, hogy Te rendelj.. csak vicces, hogy mik vannak.


A pasi kimondottan amúgy nem is csúnya, de ez, hogy harapja a nyers húst... nagyon rontja az összképet..

Ősember címet megkapta, nem véletlen :D


Amúgy szerintem ez az indexes link nem is áltudomány. Sok jót ír.

2014. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Ismerősék kipróbálták a paleolitot, de nagyon bánják, a kislánynak epegörcsei lettek a sok zsírtól, anyuci veséi a fehérjével voltak bajban, illetve az érrendszerük is megsínylette a dolgot, apuci hízott, a közérzetük nem volt a legjobb. Két hónap után álltak le vele.
2014. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!