Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, mert rengete...

Fogyni szeretnék, mert rengeteg fölös kilóm van, és már egészségtelen.168cm, és 104kg vagyok. Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Már sokféle fogyit próbáltam.
2008. júl. 30. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

úszással.


a fogyókúra önmagában nem ér semmit. muszály testmozgással is kombinálni, különben nem lesz tartós.

A te esetedben viszont a normál ajánlott testmozgások (futás, torna) nem jók, mert nagyon megviselnék a porcrendszered.

Tessék úszni rendszeresen.

2008. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot erőt veszek magamon és elmegyek úszni. Hányszor lenne ajánlatos egy héten, és mekkora táv legyen?
2008. júl. 30. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A te kérdésed alatti kérdésre írtam választ, a harmadik voltam. Azt olvasd el, és tartsd magad hozzá, úgy kell egészségesen és tartósan fogyni.
2008. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vízitorna is szóba jöhet.

Orvos vagy edző tudja megmondani mi az ajánlott torna vagy úszás, és mennyi.

2008. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
SZia!Sztem diéta mellet olyan heti 4 szer elmehetsz uszni.Távot nemtok mondani de olyan 30 percet minimum ussz egyhuzamban perzse néha megállhatsz egyet szuszani de nesokáig
2008. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld azt, amelyik TURBOgyorsaságú DIETA! A nagybetűsökből rakd össze a nevet és írd be keresőbe. Azért mondom ilyen hülyén, mert nem engedi kiírni.
2008. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet megnéztem, csak félek, hogy ha gyorsan fogyok, visszaszedhetem... sajnos már egyszer sikerült leadnom, de nem tartottam magam ahoz az élet stílushoz, és visszajött...mindenesetre köszi
2008. júl. 31. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
105 kilóval kezdtem a 90 napos diétát január közepén,33 éves vagyok és 2 fiam van.most 85 kg vagyok,3 hónapig pihentem és aug.1-től újra elkezdtem.a mozgás nem olyan egyszerű mint azt a nálunk 10-20 kg-val könnyebb emberek gondolják.javaslom hogy előbb fogyj néhány kilót és utána kezd a mozgást,mindent csak fokozatosan,a legfontosabb hogy a gondolataid át legyenek állítva és habozás nélkül fogj bele SOK SIKERT!
2008. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
TURBO DIÉTA
2010. szept. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!