Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális hogy ha kb 10...

Az normális hogy ha kb 10 napja cseresznyén és szamócán kívül jóformán semmit sem eszek és híztam több mint 4 kilót?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

1. a "jóformán"-ba sok minden belefér (vagy adott esetben valóban nem sokat ettél, ki tudja), talán már nem is emlékszel, hogy miket ettél össze-vissza


2. valószínűleg azért mégiscsak ettél sok minden mást + fel vagy puffadva a cseresznyétől (a puffadás azért nem 4 kiló, tehát mégiscsak ettél)

2014. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát a semmit sem az kb annyi hogy max ebédnél a levesből egy kicsit ( kb 1-2 deci leveslé meg ami még jön annyihoz a sűrejéből )... ennyivel elvoltam egész nap meg a cseresznyével és szamócával...
2014. jún. 6. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
ebben az esetben nem nagyon tudom értelmezni, majd valaki nálam okosabb megmondja. esetleg sok víz maradt benned, bár nálam a cseresznye meg szamóca épp vízhajtó.
2014. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Tehát a fehérje és a zsírbeviteled 0, a szénhidrát viszont magas, méghozzá azt is cukorból fedezed? Ettől mégis mit vártál?
2014. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hány kiló cseresznyét eszel meg minden nap?
2014. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
változó, de szerintem szamócával együtt az 1-2 kiló megvolt... bár volt hogy ezen kívül semmit nem ettem napokig, csak vizet ittam és elvoltam ennyivel...
2014. jún. 9. 18:01
 7/7 anonim válasza:
Szerintem lefog menni az a négy kiló, ahogy kiizzadod azt a sok vizet, amit a gyümölcsökkel ettél meg. Mert ugye a legtöbbnek a 90%-a víz.
2014. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!