Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is lehet eredménye a...

Így is lehet eredménye a fogyókúrámnak?

Figyelt kérdés
173 cm es 125kg vagyok. Nemrég Elhatároztam hogy ideje lefogyni. A nasikkal teljesen felhagytam, ha esetleg nagyon kívánom akkor gyümölcsöt eszek. A cukros üdítőkkel is felhagytam, már csak vizet iszom. A kenyeret puffasztott rizzsel váltottam le, tésztát sem eszem. Sportkenk a szobabiciklizest valasztottam, ebből szoktam csinálni kezdésnek napi 1 órát, de mivel nem tudok folyamatosann 1 órát letekerni ezért vagy 3x 20 percet, vagy 4x 15 percet csinálok. :S Szerintetek igy lesz valami eredménye?
2014. jún. 10. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Lesz bizony, csak kitartás!!! :)
2014. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ügyes vagy!Csak így tovább!Néha menj el úszni is:)
2014. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pufirizs baromság. Ugyanolyan felesleges szénhidrát, mint a liszt! Egyél húst, zöldséget, tojást, gombát, gyümölcsöt és akkor biztos lesz hatás! Garantálom!!
2014. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tuti lesz!:) Hajrá!
2014. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pufirizst ettem és lement 32 kiló! Valamit enni kell kenyér helyett.
2014. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Nagyon lelkes vagyok és most először hiszek magamban ugyhogy sikerülnie kell! :) Sajnos igen, a kenyeret muszáj helyettesitenem valamivel néha, de a pufirizsben sokkal kevesebb a kcal mint egy szelet kenyérben. Kb. 5x kevesebb

De megertem azt is aki ellene van. :)

2014. jún. 11. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!