Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik hogy ETTŐL egy grammot...

Létezik hogy ETTŐL egy grammot sem híztam?

Figyelt kérdés
Egy ideje életmódot váltottam (paleo az alap, de sokban azért eltér, tejet glutént nem eszem),70-ről 60 kg lettem. (175 cm) Ma viszont szülinapoztunk és ettem egy szelet tortát, egy nagy tál gulyást, és 3 szelet kenyeret, aztán itthon magam sem értem miért de 2 kocka Milka csokit. Ez az első botlásom, és sok erőt ad, többet ilyen nem lesz mert rosszul vagyok. Viszont egy grammot sem híztam, pedig most álltam a mérlegre, még feszül a hasam. Reggelre meglesz az eredménye a mai hülyeségemnek vagy tényleg nem érzi meg a testem?
2014. jún. 11. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár ÒRA alatt nem lehet hízni.


De ettöl függetlenül is ha egyszer többet eszel, mint ami optimális, nem fogsz töle hízni,

2014. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azt hittem maga a mennyiség amit ettem megtölti a gyomromat és már azzal több leszek. Mert egy étkezésre nem szoktam ekkora tál kaját bevégni kenyérrel, plusz a torta, plusz a csoki már maga a fizikai súlya volt vagy egy kiló szerintem... De lehet tévedek, tudom nincs vége a világnak, nem is izgat különösebben. Csak sokat olvasom itt, hogy valaki bezabál és mondjuk 2 kilóval többet mutat a mérleg, én meg hiába ettem ennyit hajszálpontosan maradt a súlyom. Talán mert nem őrülten koplalva diétázom?
2014. jún. 11. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meleg van, ilyenkor a folyadék visszatartás adja a súlyingadozás nagyját....
2014. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Na én is így éreztem magam a szülinapomon. Torta + pizza kombó. Voltam is olyan műtrágya állapotban utána.
2014. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!