Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék szokni a kenyérrő...

Le szeretnék szokni a kenyérről. Mivel helyettesíthetném?

Figyelt kérdés
Főt ételen kívül mit esztek ti napközbe?
2014. jún. 12. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nagyon ritkán szoktam főétkezések között enni. ha eszem valamit, akkor általában almát. néha kölesgolyót is szoktam.
2014. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én néha szoktam,pláne munkahelyen,azért is kérdem mi lenne a legjobb.
2014. jún. 12. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor egyértelműen alma.
2014. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Zabbal! Olvass utána, ha kétségeid lennének! Az egyik legegészségesebb táplálék.
2014. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ha szendvicset eszem, akkor abonettel helyettesítem a kenyeret, a csomagolás szerint alig van benne valami, azaz nincs benne semmi plusz adalékanyag, és finom ropogós, nagyon szeretem az ízét.
2014. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is abonettel szoktam:) vagy a Lidl-ben lehet kapni Rivercote kétszersültet, az is jó. Így már 3 éve nem ettem kenyeret és nem is hiányzik.
2014. jún. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Puffasztott rizs:)
2014. jún. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Felvágottakat ne egyél, esetleg házi kolbászt, így a szendvicset ki is lehet hagyni, ehhez már nem is kell kenyér. Főtt étel mellé felesleges a kenyér, próbáld ki, hogy kenyér nélkül is ugyanolyan finom bármelyik. Én a rántottát is kenyér nélkül eszem, viszont sütök bele sok zöldséget.

Mivel a szendvicset kilőjük, jogos kérdés, mit együnk reggelire. A tojást már említettem, de kiváló a zabpehely is. Én fehérje turmixba szoktam bekeverni otthon, mire beérek munkába már finom puha, megszívja magát.

A húsok mellé köretnek párolt vagy friss zöldségeket és barna rizst ajánlanék.

Főtt ételen kívül lehet még enni túrót, ezt elég sok féleképp lehet ízesíteni. Amikor sietek, akkor pedig csak legurítik egy fehérje turmixot, pár órát azzal is kihúzok.

2014. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kenyeret eddig csak olyanhoz ettem amihez szerintem kell vagy mivel lehetne még ? Pl.: lecsot vagy a szekely kaposztat?
2014. jún. 13. 20:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Székely káposztához eszembe sem jutna bármi mást enni, szerintem te is meg tudod enni magában. Lecsóhoz rizst.
2014. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!