Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a fogyást?

Hogyan kezdjem el a fogyást?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 16 éves lány vagyok. 160 cm és 70 kiló. A problémám az, hogy nem tudom elkezdeni a fogyókúrát. Nem tudom rávenni magam arra, hogy mozogjak és, hogy egészségesen étkezzek. Mit tanácsoltok nekem, hogy kezdjem el?

2014. jún. 24. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kezd el, másképp nem megy.
2014. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapszabály: nincs olyan, hogy holnaptól! Ha elhatározod, hogy szakítasz a korábbi életviteleddel, akkor azt attól a pillanattól kezdve legyen érvényes.

Egyszerűen csak kezdj bele, gondold végig, miért teszed, mi a célod. Minél előbb elkezded, annál hamarabb célt érsz!

Az első napok nagyon nehezek, nekem kb. 5 percenként eszembe jutott, hogy ezt én nem is akarom csinálni, de le kell küzdeni ezt az érzést, és kb. a 3.-4. naptól már egyre könnyebb és könnyebb lesz!

Sok sikert!

2014. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2014. jún. 24. 12:47
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyen mozgást ajánlotok? A futáson és a biciklin kívül.
2014. jún. 24. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Tempós gyaloglás, ellipszis tréner, súlyzós edzés (nyilván fokozatosan elkezdve).
2014. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Étkezésnél szerintem egy jó tipp, hogy ne legyen elérhető közelségben semmi egészségtelen kaja. Nekem nagyon jól bejött, hogy mikor belefogtam az életmódváltásba, akkor kidobtam az összes cukrot édességet, csipszet, mindent, még a zacskó kristálycukrot is :) (tudom, ez 16 évesen nehezen megvalósítható, mivel nem a sajátodat dobnád ki, hanem amiért a szüleid megdolgoztak. Esetleg kérd meg őket, hogy ezentúl ilyen nasikat ne vegyenek)


Sportolás szempontjából meg jó kezdés lehet, ha a barátaiddal csináltok ilyen közös programokat. Elmentek piknikezni (nem kocsival, kisétáltok a rétre), bicikliztek, röpiztek, vagy elmentek együtt úszni.

2014. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!