Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázni szeretnék, találtam...

Diétázni szeretnék, találtam is pár jó ötletet hogy mit kellene ennem, de sajnos délbe mindig leves vagy főtt étel van. Ezt nem tudom a munkám miatt megoldani mit ehetek délre?

Figyelt kérdés
Vagy Ti mit javasoltok? Tudtok valami oldalt ahol tudok diétát összeállítani magamnak?
2010. jan. 4. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A déli főtt étel csak jót tesz a gyomrodnak,elég egy kisadag.Én annak vagyok híve,hogy mindenből keveset,kisebb tányéron.
2010. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! A helyes diéta alapja: minél több zöldség és gyümölcs (rost, vitamin,ásványi anyag-forrás),emellett barna-magvas kenyér, teljes őrlésű gabona ( rost, növényi fehérje, B-vitamin, ásványi anyag-forrás), szárnyashús (bőr nélkül), hal (párolva, nem rántva), sovány sertéshús (pl:comb)- fehérje -vitamin-ásványi anyag-forrás; zsírszegény tejtermékek (tej, natúr joghurt, kefír, túró, light sajtok)- /fehérje, vitamin, ásványi anyag-forrás/... és sok -sok testmozgás (már napi 30 perc séta is több, mint a semmi)!!!!

ÉS nem baj, ha néha becsúszik egy kis édesség, mert a lelket is kell táplálni néha ( hetente egyszer ez legyen a jutalom).... ÉS nem baj, ha nem eszel mindennap főtt ételt... A lényeg azon vagy, hogy nem kell sanyargatni magadat , csak egy kicsit átvariálni az étrendet...


A házipatika.com oldalon a recepteknél mindegyik esetében fel van tüntetve az energia és tápanyagtartalmuk...Jó böngészést... Üdv:dietetikus hallgató

2010. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!